Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy Rolnika Roku 2013. Na zwycięzcę czeka 10 tysięcy złotych

Utworzony przez anka, 16 lipca 2013 r. o 18:04
Do listy proponuję dodać Wojwodę Lubelskiego prof.dr.hab. Jolante SZONO-KOGUC - ona wykosi wszystko i wszystkich i jest w tej dziedzinie nie kwestonowaną specjalistką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzę o KRUS i ciężkiej pracy w rolnictwie, kasowym Vacie i dopłatach że żyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy wybory najdurniejszej gazety regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie rolnikiem jest ktoś kto zasuwa od 4 rano dbajac o pole i zwierzęta z dziada pradziada a nie ten co obkupił się w maszyny na unijny kesz a ojcowizne spzredał-a teraz jest wielkim panem bo kupuje sobie kolejne mieszkanie na Dozynkowej. Tak jestem ze wsi i wiem co to ciężka praca, nie wstydze się tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy rolnik postepowy sam ... hehe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne to trochę kiedy pan reklamujący się, że prowadzi gospodarstwo z produkcją roślinno - zwierzęcą jest uczestnikiem stacjonarnych studiów doktoranckich. Chyba jednak startujący powinni być staranniej wybierani do konkursu. Oczywiście rolnik ma jak najbardziej prawo rozwijać się naukowo, ale mało  wiarygodny jest ktoś, kto cały dnie spędza na uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka godzine przed zanknięciem głosowania nie będzie mozna zobaczyć ilości głosów i wskoczy ktoś z końca listy nie dajcie się nabrać kombinują jak wszyscy w naszej kochanej Polsce !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...