Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy Wychowawcę Roku

Utworzony przez Rodzic, 17 marca 2009 o 12:27
Brawo wreszcie ktoś pomyślał, żeby wyróżnić prawych porządnych wspaniałych nauczycieli. Proponuję jednocześnie wskazać tych, którzy nigdy nie powinni uczyć naszych dzieci, niejednokrotnie to przez nierówne, niesprawiedliwe traktowanie uczniowie odbierają sobie życie lub schodzą na złą drogę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba promować wspaniałych pedagogów . Jeszcze nie tak dawno,żeby uczyć w szkole wystarczyło skończyć szkołę średnią i dokształcić się na kursach.Wielu nauczycieli jest niedokształconych po "studiach"zaocznych,stąd tak wiele problemów z młodzieżą.W szkole muszą pracować specjaliści najwyższej klasy a nie ludzie z przypadku.
0
Zgadzam się .Sama jestem n-lem , ale robię to co lubię .Konkretniej , jestem pedagogiem szkolnym. Znam osobę która została wychowawca w internacie w Janowie Podl .Osoba ta jest już w pewnym wieku .Do tej pory pracowała w Domu Pomocy w Kozuli .nie ma o pracy z młodzieżą zielonego pojęcia !
0
Zwycięzcom nagrody wręczy prezydent Lech Kaczyński. To ja wycofuję swoją kandydaturę.Proszę mnie wykreślić z listy zwycięzców!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: