Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz Miss Lata Dziennika Wschodniego (zdjęcia)

Utworzony przez sad, 29 lipca 2011 r. o 11:43
O nie, chyba się pomyliliście. Wydaje mi się, że Miss powinna być piękna, naturalna a nie taka wytapetowana, dziewczyna z numerem 1 wygląda strasznie, nierówno rozsmarowany makijaż śmierdzi tandetą. Za to numer 2 przykład naturalności tak jak jeszcze parę dziewczyn, niestety ale ten konkurs spada z roku na rok..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najładniejsze: 5, 6, 4 -te dziewczyny owszem nadają się na taki konkurs. Ale za to numer, 1, 2 i kilka innych nie wiem co tu robią. Konkurs jest dla dziewczyn z klasą, a numer 1,12 jest zupełną tego odwrotnością. Proszę mi wybaczyć, ale taki makijaż nie nadaje się na taki typu konkurs, bardziej do jakiegoś anonsu towarzyskiego, bo jak dla mnie osobiście to jest kpina i czyste żarty z konkursu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z powyzszym komentarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie wiem co klasa ma do makijażu.. Po drugie makijaż dziewczyny nr 1 to jedynie podkład, tusz do rzęs i jasna pomadka.. Na stronie nie wygląda to korzystnie ponieważ rozdzielczość deformuje zdjęcia.. Nie tylko pierwsze - Wszystkie.. Ale widzę, że wypowiadają sie tu sami znawcy piękna i grafiki, a nikt nie zauważył tego drobnego szkopułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co wy bronicie tak tej 1? jak jest wasza znajoma ok rozumiem ale czytac sie nie chce tego jak ja wychwalacie jak jakies góru. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego ją wychwalamy bo ją znamy i nie możemy czytać tych głupot jakie na nią piszą osoby, które ją widziały tylko na tym foto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałem że pani numer 1 ma sponsora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5! Piękna, naturalna dziewczyna aż nie można oderwać wzroku (po cichu życzę wygranej)! a co do Pani Bereckiej to znam ją osobiście z żużla i pięknością nie grzeszy, a ponadto mogę powiedzieć że higieną też nie grzeszy -jednym słowem się chyba nie myje (ci co ją znają wiedzą na pewno o co chodzi:)) Powodzenia laski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chyba żartujecie.. to mają być kandydatki na miss lata?! codziennie przechodząc przez centrum miasta widzę o tysiąc razy ładniejsze! Wybaczcie ale niezbyt się postaraliście.. po co przyjmować wszystkie dziewczyny które się zgłaszają? Nie powinien to byś konkurs dla zadbanych, naturalnych dziewczyn, a nie wytapetowanych lalek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 i 5 życzę powodzenia! Wymiatacie! ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie dlatego ją wychwalamy bo ją znamy i nie możemy czytać tych głupot jakie na nią piszą osoby, które ją widziały tylko na tym foto
to chyba sama kandydatka o sobie napisała śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeuwielbiam piąteczkę!więcej takich dziewczyn proszę a nie jakieś pasztety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to chyba sama kandydatka o sobie napisała śmiech na sali
dokładnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani numer 1 potrzebuje wygranej żeby odmoczyc rzepę w słonym morzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4- piękna! 1-wtf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[...]
Ostatnio edytowany 6 sierpnia 2011 r. o 20:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie piąteczka najładniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniejsza jest 8. i na nią zagłosuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8-nawet ok 13-fajna taka hiszpaneczka chyba tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę że kandydatka numer 1 wzieła kąpiel i zmieniła zdjęcie.No,no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...