Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Autor: Artykuł sponsorowany ...i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy piec z podajnikiem to dobry wybór? to zależy, jeżeli będzie na węgiel do w dalszym ciągu będzie się kurzyć. Przy dużych mrozach zasypuję co 2-4 dni (zasobnik 100kg piec 17KW). Nawet jak jest węgiel i prąd to nie ma gwarancji że będzie się paliło u mnie potrafi klika razy w sezonie zerwać zawleczkę na ślimaku. Dla domu wysoce energooszczędnego lepszym może okazać się wysokiej klasy piec na gaz (cena zakupu podobna) lub pompa ciepła z dopłatą "Prosument".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto kupuje piec w takim sklepie? prościej u znajomego hydraulika, dobierze, przywiezie, odpali i będzie działało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule nie doczytałem który piec jest "ergonomiczny",jak we wstępie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw myślałem, że pisał to polonista,ale ta ergonomia .Być może pisał to filozof , a na pewno nie ktoś z jako takim pojęciem technicznym, nawet jak na artykuł sponsorowany , to autor powinien się wstydzić za taki bzdet.Trzeba było zatrudnić pana Józka , hydraulika z sąsiedztwa, podszedł by bardziej konkretnie do tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od kilku lat grzeję w domu piecem z Gizexu na ekogroszek i jestem bardzo zadowolony. Dość dobrze trzyma ciepło a opał nie jest aż tak drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem instalację gazową, ale ze względu na kredyt na mieszkanie dla córki musieliśmy z żoną maksymalnie ograniczyć przyszłe wydatki. Przerobiliśmy instalację na pompę ciepła, troche to trwało, ale było warto, bo się zwraca teraz. Grzeje tak samo wydajnie, a przynajmniej my nie zauważyliśmy różnic poza tymi w kosztach - oszczędność naprawdę jest duża, ok 4-5 tysięcy rocznie. Też mieliśmy szczęście, bo trafiliśmy na firme, która potrafiła nam dobrze doradzić, tzn a-pic.pl, nie naciągnęli nas na najdroższą możliwą opcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachęcam do zainteresowania się biogroszkiem. to całkiem dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć instalację w miarę tanio, a jednocześnie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania: ******domolubni.pl/tanie-ogrzewanie-wybrac/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie najważniejsze jest nie to jaki kocioł się stosuje, ale jakim paliwem się zasypuje. Jeżeli będzie to jakiś tani węgiel to wiadomo, że nie spełni swojej roli. Co innego jeżeli będzie to dobrej jakości węgiel orzech np. taki jaki sprzedaje się na Śląsku w SmartTrans. Dzięki niemu w całym domu będzie ciepło, ale jednocześnie nie będzie problemu z wysokimi kosztami ogrzewania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...