Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WYBORY 2015. Czat z Janem Łopatą z PSL

Utworzony 2 października 2015 r. o 22:54 Powrót do artykułu
to może być bardzo ciekawa rozmowa. http://fotozrzut.pl/zdjecia/3bbbc8970b.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie pierwsze: kiedy wreszcie da pan szanse młodym ludziom kandydować do sejmu z list PSL i odejdzie pan na polityczna emeryturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może być całkiem ciekawy czat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy młodzi na listach PSL? Teraz bez głosu, ale jak pojawią się młodzi mój głos otrzyma PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu Jan Sęk jest tak daleko na liście? Tak traktujecie towarzysze qltóre jak Sęka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowie o wprowadzeniu nowej waluty w RP"sztabek złota "i zatrudnieniu w Elewatorach Maszynka do głosowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu do łopaty albo zbierać szmaty razem z tym całym twoim towarzystwem lawirantów i krętaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Agencji Nieruchomości Rolnych od prawie 3 lat jest po. dyrektor nie macie odpowiedniego człowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byliście za 49 województwami, teraz bronicie powiatów jak niepodległości i mówicie, że to jedyna udana reforma z 1998 roku.  Wiem, że jest Pan spod Lublina, ale jaki macie pomysł dla miast typu Zamość, Chełm czy Radom??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze iż kandydaci decydują się na czat z wyborcami. Mam nadzieję iż wszystkie partię wezmą udział w takich rozmowach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne aby dyskusja która będzie się toczyć była na argumenty i programy nie na inwektywy i ataki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie PSL ma bardzo solidną listę. Jestem spokojny o wynik. Natomiast zastanawia mnie czat z Poseł Muchą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne aby przy okazji tych debat, dyskusji, czatów nie organizować seansów nienawiści i napastliwych ataków na żadna ze stron. Bo 26 będzie po wyborach i będziemy żyć wszyscy w jednej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja liczę na przedwyborczą debatę wszystkich komitetów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie PSL ma bardzo solidną listę. Jestem spokojny o wynik. Natomiast zastanawia mnie czat z Poseł Muchą
Podkarpackie PSL też ma bardzo solidną listę. "Jedynką" w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim jest Jan Bury.  ;) Też jestem spokojny o wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy młodzi na listach PSL? Teraz bez głosu, ale jak pojawią się młodzi mój głos otrzyma PSL.
Magdalena Misiaszek lat 28 pozycja 25 na Liście PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek Rzetelski i Heniek Smolarz to przedstawiciele młodego-średniego pokolenia. Oboje urodzeni w I połowie lat 70-tych. W jakim wieku chcielibyście posłów 20-letnich. Co takie osoby wiedzą o życiu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Stanisławie jeśli Piotrek i Heniek  to obaj urodzeni,a co do posłów to chcielibyśmy przede wszystkim ludzi mądrych i odpowiedzialnych,ale nie emerytów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja liczę na przedwyborczą debatę wszystkich komitetów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chyba się tego nie doczekamy a szkoda to by było ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...