Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WYBORY 2015. Czat z Janem Łopatą z PSL

Utworzony 2 października 2015 r. o 22:54 Powrót do artykułu
W dyskusji poruszyliśmy ważną kwestię: Chcemy osób mądrych w sejmie. Dlatego ważne jest aby odbyły się debaty, aby kandydaci brali udział w czatach wyborczych. Abyśmy wiedzieli kto co sobą prezentuje i jaki ma program. I Dobrze że Poseł Łopata weźmie udział i liczę na to że każdy Poseł weźmie udział: Mucha, Palikot, Karpiński itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory skończą się 25 października i trzeba będzie współpracować. Posłowie z regionu również będą musieli współdziałać jeśli będą chcieli być skuteczni. Dlatego to ludzie są ważni a nie szyldy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cenie akurat Posła Łopatę... widzę go na spotkaniach, dożynkach, jak rozmawia z ludźmi... Nie mogę sobie wyobrazić np Karpińskiego tak rozmawiającego z mieszkańcami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też nie wstydzi się któryś raz wstydzić ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie PSL ma bardzo solidną listę. Jestem spokojny o wynik. Natomiast zastanawia mnie czat z Poseł Muchą
A co myślisz że pobzykasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję na PSL bo mi nie odpowiada ta partia, ale zagłosuję na Łopatę bo trzeba mu oddać że naprawdę pomaga ludziom. Moja Babcia miała problem, przyszła do niego zaraz zjawił się jego prawnika i szybko pomógł.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję na PSL bo mi nie odpowiada ta partia, ale zagłosuję na Łopatę bo trzeba mu oddać że naprawdę pomaga ludziom. Moja Babcia miała problem, przyszła do niego zaraz zjawił się jego prawnika i szybko pomógł.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSLowi już dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń ? Dlaczego nie liderka listy PiS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast Kuleszy na pytania powinien odpowiadać Janulewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESTAŃCIE LUDZIE GŁOSOWAĆ NA TE SAME MORDY CO SIEDZĄ OD DOBRYCH PARU LAT.GŁOSOWAĆ NA MŁODYCH POZBAWIONYCH POWIĄZAŃ.STARE PRYKI DO ŁOPATY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu panu już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to taka przystawka do każdego rządu. Są w stanie zdradzić każdego sojusznika, żeby tylko dostać się do władzy. Pan Łopata niech se weźmie łopatę i zacznie wykładać łopatologię. Partia sprzedawczyków, bez charakteru i  własnej tożsamości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję na PSL bo mi nie odpowiada ta partia, ale zagłosuję na Łopatę bo trzeba mu oddać że naprawdę pomaga ludziom. Moja Babcia miała problem, przyszła do niego zaraz zjawił się jego prawnika i szybko pomógł.
To ty jako wnuczek byłeś aż tak niekumaty życiowo i internetowo, że twoja stara babcia musiała prosić posła o pomóc ? Bitch, please. To jakiś pijarowy kabaret PSL-owski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty jako wnuczek byłeś aż tak niekumaty życiowo i internetowo, że twoja stara babcia musiała prosić posła o pomóc ? Bitch, please. To jakiś pijarowy kabaret PSL-owski.
Pochwal się Gościu na kogo Ty głosujesz. Idę o zakład, że na PO i Muchę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty jako wnuczek byłeś aż tak niekumaty życiowo i internetowo, że twoja stara babcia musiała prosić posła o pomóc ? Bitch, please. To jakiś pijarowy kabaret PSL-owski.
I chcesz by po wyborach była koalicja PO+Zjednoczona Lewica+Petru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Łopata będzie ze swoimi wszystkimi kolegami którzy pracują dzięki jego aprobacie jako "fachowców" ... sądze ża na stadionie to zorganizujecie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy PSL przestanie oszukiwać rolników i uprawiać w polityce łopatologię???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z kim przystaje takim się staje . Ostatnio często pan Poseł widywany jest z byłym wójtem z Niedrzwicy o dwoch imionach. Nawet wczoraj osobiście byłym świadkiem w Borzechowie. Wyrzucony RM został przez społeczność Niedrzwicką.... Aż skóra cierpnie jakie może mieć knsekwencję działanie PSL z takim doradcami....... Precz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Łopata będzie ze swoimi wszystkimi kolegami którzy pracują dzięki jego aprobacie jako "fachowców" ... sądze ża na stadionie to zorganizujecie :)
Mowa o kierowniku ARMiRu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...