Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech sobie przypomną jak ujeżdżali na rządzie, prezydencie Komorowskim i całej PO przez 8 lat. "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle". Cóż za rozbrajająca deklaracja. Czyżby strach w oczy zaglądał?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta partia niestety potrafi sie tylko użalać i oskarażać, widzi błedy i wpadki innych na własnym podwórku oczy im zachodzą i nie widać gwiazdorskich występów w sejmie z Elą K. w roli głównej.
0
Ten siwy z tyłu Andrzej Stanisławek to z Polski Razem! Co on tam robi?
0
Pani poseł Masłowska i Pani Bogna ma klase!
0
ŻAL..... JACY ONI SĄ ZAJE*** PRZED WYBORAMI
0
A gdzie liderka listy pani "coś tam, coś tam"? Czyżby nawet kolegom partyjnym było się wstyd pokazać na jednym zdjęciu z tą panią?
0
A to "Król Polski chłopów" teraz "działa" w pisie?!
0
Ten siwy z tyłu Andrzej Stanisławek to z Polski Razem! Co on tam robi?
Dolepia się.
0
#ArturMUSISZ
0
Te " mordy nasze", prawie wszystkie juz były i co? A no nic a teraz jak się wepchają do korytka to.....też po 2 latach będą nowe wybory. Idę o zakład. Wyborcy idzie nowe i młode, dajmy "starym" emereturę polityczną.
0
Sfałszowali wybory Prezydenckie teraz szykują się do fałszerstwa parlamentarnych !!!!   Oczywiście to żart jest ale pamiętam jak zawsze krzyczeli o fałszerstawach a tu nagle po prezydenckich wyborach zrobila sie cisza, ciekawe czy jak wygrają parlamentarne to tez będą krzyczec o fałszerstwach.
0
twarze nieskalane myśleniem
0
A to "Król Polski chłopów" teraz "działa" w pisie?!
albo pis w psl albo psl w pisie
0
#ArturMUSISZ
ciekaw jestem czy jesteś w pisie czy jesteś bezpartyjny
0
Taka analogia mi się nasunęła: złodziej apeluje o poszanowanie czyjejś własności :)
0
"Oddajemy nasze najlepsze siły - mówi poseł Krzysztof Michałkiewicz, szef partii w Lublinie. - W naszym okręgu chcemy zdobyć ponad 50 proc. poparcia. Jeżeli uzyskamy osiem mandatów, to nie będziemy przesadnie zadowoleni, ale to jest minimum, na które liczymy". Ja też mam nadzieję, że uda wam się zdobyć ponad 50 proc. tego na co liczycie czyli 3-4 mandatów. Fakt, jest to o 3-4 mandaty za dużo, ale przy następnych wyborach powinno być znacznie lepiej :)
0
Otwieram lodówkę, a tam Sobon ... Jest już chyba wszędzie...
0
  Czy Soboń jest w PIS-ie?
0
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:Nic nie zrobił dla Świdnika / Lublina i całego Lubelskiego .. sorry ale taki mamy klimat.   #Mój głos   X-Narodowcy
0
Jesteście beznadziejnie ślepi. A. Soboń zawsze, podkreślam ZAWSZE był aktywny w pomocy innym a często też skuteczny. Gdyby nie On to kasa za śmigłowce już by była we Francji. Podpisał bezpartyjny!
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: