Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech sobie przypomną jak ujeżdżali na rządzie, prezydencie Komorowskim i całej PO przez 8 lat. "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle". Cóż za rozbrajająca deklaracja. Czyżby strach w oczy zaglądał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta partia niestety potrafi sie tylko użalać i oskarażać, widzi błedy i wpadki innych na własnym podwórku oczy im zachodzą i nie widać gwiazdorskich występów w sejmie z Elą K. w roli głównej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten siwy z tyłu Andrzej Stanisławek to z Polski Razem! Co on tam robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poseł Masłowska i Pani Bogna ma klase!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAL..... JACY ONI SĄ ZAJE*** PRZED WYBORAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie liderka listy pani "coś tam, coś tam"? Czyżby nawet kolegom partyjnym było się wstyd pokazać na jednym zdjęciu z tą panią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to "Król Polski chłopów" teraz "działa" w pisie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten siwy z tyłu Andrzej Stanisławek to z Polski Razem! Co on tam robi?
Dolepia się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#ArturMUSISZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te " mordy nasze", prawie wszystkie juz były i co? A no nic a teraz jak się wepchają do korytka to.....też po 2 latach będą nowe wybory. Idę o zakład. Wyborcy idzie nowe i młode, dajmy "starym" emereturę polityczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfałszowali wybory Prezydenckie teraz szykują się do fałszerstwa parlamentarnych !!!!   Oczywiście to żart jest ale pamiętam jak zawsze krzyczeli o fałszerstawach a tu nagle po prezydenckich wyborach zrobila sie cisza, ciekawe czy jak wygrają parlamentarne to tez będą krzyczec o fałszerstwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twarze nieskalane myśleniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to "Król Polski chłopów" teraz "działa" w pisie?!
albo pis w psl albo psl w pisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#ArturMUSISZ
ciekaw jestem czy jesteś w pisie czy jesteś bezpartyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka analogia mi się nasunęła: złodziej apeluje o poszanowanie czyjejś własności :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oddajemy nasze najlepsze siły - mówi poseł Krzysztof Michałkiewicz, szef partii w Lublinie. - W naszym okręgu chcemy zdobyć ponad 50 proc. poparcia. Jeżeli uzyskamy osiem mandatów, to nie będziemy przesadnie zadowoleni, ale to jest minimum, na które liczymy". Ja też mam nadzieję, że uda wam się zdobyć ponad 50 proc. tego na co liczycie czyli 3-4 mandatów. Fakt, jest to o 3-4 mandaty za dużo, ale przy następnych wyborach powinno być znacznie lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram lodówkę, a tam Sobon ... Jest już chyba wszędzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram lodówkę, a tam Sobon ... Jest już chyba wszędzie...
  Czy Soboń jest w PIS-ie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram lodówkę, a tam Sobon ... Jest już chyba wszędzie...
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:Nic nie zrobił dla Świdnika / Lublina i całego Lubelskiego .. sorry ale taki mamy klimat.   #Mój głos   X-Narodowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście beznadziejnie ślepi. A. Soboń zawsze, podkreślam ZAWSZE był aktywny w pomocy innym a często też skuteczny. Gdyby nie On to kasa za śmigłowce już by była we Francji. Podpisał bezpartyjny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...