Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS nie wygra. te sondaże są psu o cztery litery potłuc. PRECZ Z PISEM NA LUBELSZCZYZNIE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Ruch Kukiza ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże”" boje sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam gł osuje za porzadnymi. Do sejmu Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okręgu 6 nie ma innej kandydatury niż Karpiński PiS to nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy głosujemy na Wojciecha Wilka!!!! jest to kandydat który pokazał że zależy mu na losie obywateli, dba o mieszkańców regionu z którego pochodzi i teraz jako wojewoda i kiedyś jako poseł najlepszy kandydat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor pisze o 13 zgłoszonych komitetach po czym wymienia z nazwy tylko 11. Czy ja coś źle zrozumiałem czy to pomyłka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz "szczęść Boże" Braun pewnie w kampanii będzie rozdawał hostię ze swoją podobizną. Jak można być takim debilem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże”" boje sie...
Nie bój się z Jego już wszytek jad się wylał, teraz będzie zioł tylko gorącym powietrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie wygra. te sondaże są psu o cztery litery potłuc. PRECZ Z PISEM NA LUBELSZCZYZNIE!!!!!!
Masz rację z takimi kandydatami PiS choćby na rzęsach stawało nie da rady ale całe szczęście bo jakoś nie uśmiecha mi się oglądać P. Kruk w sejmie ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesik zadbał o ścianę wschodnia. Jak widzę te autorytety na pierwszych miejscach to nie mam siły ani śmiać się, ani płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest strzał w stopę, ale już w biodro. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabizna, nie ma na kogo głosować, sami kapitaliści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński to doświadczenie a kiedy patrzę na resztę to się wstydzę :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że nie ma na kogo głosować to urok demokracji, ale już Grecy mówili że nie sztuką wybrać ideał, a właśnie najlepszego z możliwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej mamy inne definicję osoby "porządnej" posłanka Kruk ze swoimi po urodzinowymi wystąpieniami jest akurat jej przeciwieństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitaliści i nie daj boże przedsiębiorczy do tego. A kogo byś wolał? Nauczycieli historii, piosenkarzy i filozofów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński jedyny sensowny z tej całej ekipy kandydatów. jedyny pracowity i dbał o lokalne spółki np azoty. Lubelszczyzna się zmieniła na lepsze i tego zaprzeczyć się nie da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze Karpiński kandyduje, bo nie byłoby na kogo głosować. To jedyny wybór , bo jest gwarancja , ze coś będzie działał na rzecz regionu, a nie tylko dorwie się do stołka. sprawdził się wcześniej i dzięki niemu powstały i miejsca pracy, i inwestycje i poprawa infrastruktury. Reszta kandydatów do wywalenia. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Partia KORWiN ! Reszta już była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...