Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PSL zasługuje na polityczne piekło a nie na przekroczenie 5%. Oby was rozliczono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl w lubelskiem sie zwija, juz wkrotce straci wladze w wojewodztwie, PIS ich wykończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo chciałem zeby PSL nie weszło. Moze sie spełni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam kciuki za przegraną PSL ale i również przegraną Tułajewa! jego,ludzie dzien w dzien pod ratuszem probowali mi dawac ulotki ale na pytanie zadane droga facebooka, coz do chwili obecnej czekam na odpowiedz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było głosować na listę Kukiz'15 (?) ... tego chyba nawet sami głosujący nie rozumieją ... ale będziemy naszych lokalnych Kukizowych posłów obserwowali. Kiedy "rozwalą" system, kiedy wprowadzą JOW-y?, kiedy zrobią tak dobrze, aby Polacy wracali z zagranicy itd. Ludzie czy w to naprawdę wierzyliście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia sie cieszy ale równie szybko przestanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ponad 60 % jest niezadowolonych to jak k..a głosowaliście. Lepiej było siedzieć w domu a teraz narzekacie. Przepraszam poniosło mnie.Rolnik głosuje na PiS bo nie pamięta kto go wprowadził do UE a kto był temu przeciwny. Naród nie pamięta kiedy wzrost gospodarczy był najwyższy. My mało pamiętamy.no ale jeżeli się sprawdzi sondaż to za a dwa lata a może i wcześniej przyjdzie opamiętanie. Nie dla "moheru" tylko dla młodych, przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co glosowali na po wypierdalac z kraju wymoczki!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Republika pislamu rozpoczęta. Szkoda Polski :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba wyjsc do pracy bo podejrzewam ze korki moga byc bo lemingi juz drodze na lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz będzie komisja za komisją. Rondo w każdym mieście imienia Lecha.No ale 500zł na każde dziecko i 3ml tanich mieszkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cemnogród się cieszy!!! Jaeszcze Naczelnik Kaczyński da wam popalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata i po pisiorach mlaskajacy niema pomysłu na gospodarkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie żeby ten platfus mówił że głosując na PiS daliśmy się zmanipulować, to był mój świadomy i jedyny możliwy wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra nasza. Zaborcy z POmiotów Wermachtowskich POgonieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę łysą mordę co udaje, że zarządza Gminą Lublin POgonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co glosowali na po wypier***ac z kraju wymoczki!!!!!!!
Bo co banderowcu? Poderżniesz mi gardło czy zarąbiesz siekierą? Teraz to ty pisorze masz zapier***ać na 1500zł dla trójki moich dzieci (po 500zł na każde). Tobie też dokwaterujemy kilku islamistów, by cię pilnowali byś nie łama obietnic złożonych w kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski pi......ny ciemnogrod teraz się zacznie dobrobyt zobaczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnie dali władzę sukienkowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to po nowych drogach na Lubelszczyźnie. Same pomniki beda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...