Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W lubelskiej gazecie chyba bardziej by mnie interesowało, kto z naszego regionu został np. senatorem czy posłem. O wynikach ogólnopolskich to można przeczytać wszędzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano ujrzałem pierwsze efekty. Pasów zieleni pasów dróg miejskich i wojewódzkich zniknęły billboardy wyborcze z wizerunkiem tego samego polityka, który był głównym orędownikiem zakazu ich tam umieszczania. Być może, że są to względy koniunkturalne, a być może obawa z kojarzeniem kandydatów, którzy ponieśli porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najbardziej będę ubolewał jak się Janulewicz od Kukiza nie dostanie. Szkoda, żeby wykształcony, patriotyczny człowiek nie mógł wykorzystać swojego potencjału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka narodowa, wstyd taka coś tam coś tam i przekrętas finansowy w parlamencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubili Muche?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu z 10.55 zadnych zarzutów nie postawili bo są one wyssane z palca tylko taki tempak jak ty nie wie o tym . za duzo tvn i wymiotnej ciemonoto zacznij myśleć. wstyd em jest głosować na po któe ma ponad 40 afer i wszystkie zamiecione pod dywan. chyba mozna nazywać cie idiotą tak jak twoja odolka z po to robiła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzycie w te bajdy bo ja nie. Już raz Pan Poroch miał 46 tys głosów do Euro parlamentu a sirota Hetman 26 tys głosów i PO kilku dnia nasich Komisji Wyborczych stał się cud bo w Brukselce jest Hetman a panu POkochowi POkazano figę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jako pełnomocnik PiS jestem bardzo zadowolony. Mamy teraz okazję do spełniania obietnic wyborczych." obserwujemy uważnie panie Stefaniuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie najbardziej szkoda Stefanika , Sławeckiego /cha, cha.../ ...nareszcie odsunięci od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było zagłosować na tę Panią "cośtamcośtam", która w parlamencie była zwyczajnie pijana? Kuźwa, jeśli ludzie chcieliście głosować na PiS to nie było innych normalnych kandydatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma 2 mandaty? Czyli kogo zabraknie w sejmie i będzie musiał brać się do roboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna było głosować na Penis z Polska Wschodnią??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski przegrał bo miał fatalna kampanie. Okropny billboard i nic więcej. Przegrać że stanislawskiem to duża sztuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski bez honoru i chciał powrócić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze, że już mało co pslu zostało w sejmie:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że niejaki Tułajew do Warszawy pojedzie i nie będzie bruździł w Lublinie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński lokomotywą w dół - 2400 głosów !!! Buhahah.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co za matematyk wam tam liczy ale z tych danych jakie sa to 8 pis, 3 po, 2 kukiz, 1 psl, 1 nowoczesna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli można pić w pracy skoro "coś tam coś tam" się dostała do sejmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 15000 całkiem nieznanego człowieka, przeciw 6300 głosom wojewody :) Ale obciach dla męczenników, którzy sobie żyły wypruwali żeby "żyło się lepiej". Brawo Kukiz, precz z partyjniactwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...