Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dno i wodorosty!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo POLSKA!
0
Masakra, kto głosował na pis? Hańba!
0
Dramat dla kraju. K...a ludzie chcieliście mieć szariat to mieć będziecie. Ja stąd spier...am.
0
Wolałes tych oszustów co osiem lat rządzili i karmili ślubnymi obietnicami. Może i ci nie sa jasys a e ale może choć trochę coś się ruszy .
0
To się teraz zacznie wyrównywanie rachunków :) żenada
0
"Tylko mi ciebie mamo, tylko mi Polski żal"
0
Wstyd, to zapewne zasciankowy, ciemy wschód wybrał tych durni, wstyd, jeszcze będzie płacz
0
A prezes przedstawił Szydlo jako panią prezes, a nie premier. To ciekawe.
0
To nie wynik jest zastanawiający, ale to gdzie Ci wszyscy ludzie, którzy popierają partie antysystemowe w Polsce. Czy ich działania poprzestają na lajkowaniu facebooka? Na jaki przewrót liczymy jeśli nie chce się nawet ludziom na głosowanie pójść!
0
Czepianie się. Wygrali w końcu się coś zmieni. I to na lepsze
0
Masakra...  To się zacznie zamordyzm, rządy kościelne -  szariat może się schować.  Teraz to zaczną ludzie uciekać z Polski,  Kto głosował na PIS ?  Głownie niewykształceni, biedni ludzie,  tudzież nierozgarnięta młodzież, która nie pamięta strasznego 2005 roku ...   Oj będziecie zaraż płakać nad własną głupotą.
0
Ja głosowałem na Kukiza i jest ok :)
0
Dlaczego się rozczulacie? Przecież będzie super. Będziemy bogaci i szczęśliwi odchodzić na wysoką emeryturę w wieku 60 i 65 lat. Dostaniemy po 500zł na każde dziecko. Do szkoły pójdą dzieci w wieku 7 lat. Nasza armia będzie tak potężna, że Putin to se będzie mogł.   Jednak co najważniejsze... Duda wreszcie wstanie z kolan  :lol:  :lol:  :lol:    
0
Peeselowcy piszcie, bo za chwilę może być jeszcze gorzej.... dla was. Spadniecie pod kreskę, a później was zdelegalizują. Nie wiecie za co? Ja idę się bawić.
0
Moje dzisiejsze doświadczenie podczas głosowania to wstyd i zazenowanie, po 10 latach po przeprowadzce i conajmniej 4 rożnych wyborach czy referendach okazalo sie że nie mnie na listach do głosowania, po kilku telefonach okazało sie ze jestem na listach w mojej dawnej miejscowości, uprzedzam głupie pytania tak jestem przemeldowany od samego początku przeprowadzki oraz powtarzam ze juz nie raz glosowalem pod nowym adresem. Jaki burdel mają w systemach bo że to celowe działanie to raczej nie wierzę bo niby po co.
0
Czy ktoś wie co z joanna mucha z Lublina
0
I znów Godziszów i chłopki - roztropki najbardziej chytre na unijną kasę poparlo ciemnogród!!!
0
Knur z Biłgoraja za arogancje do utylizacji .
0
Bezrobotny tulajew co tam robi ? - zobaczymy co zrobią dla Lubelszczyzny???
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: