Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dno i wodorosty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POLSKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, kto głosował na pis? Hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat dla kraju. K...a ludzie chcieliście mieć szariat to mieć będziecie. Ja stąd spier...am.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałes tych oszustów co osiem lat rządzili i karmili ślubnymi obietnicami. Może i ci nie sa jasys a e ale może choć trochę coś się ruszy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się teraz zacznie wyrównywanie rachunków :) żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tylko mi ciebie mamo, tylko mi Polski żal"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, to zapewne zasciankowy, ciemy wschód wybrał tych durni, wstyd, jeszcze będzie płacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prezes przedstawił Szydlo jako panią prezes, a nie premier. To ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wynik jest zastanawiający, ale to gdzie Ci wszyscy ludzie, którzy popierają partie antysystemowe w Polsce. Czy ich działania poprzestają na lajkowaniu facebooka? Na jaki przewrót liczymy jeśli nie chce się nawet ludziom na głosowanie pójść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepianie się. Wygrali w końcu się coś zmieni. I to na lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra...  To się zacznie zamordyzm, rządy kościelne -  szariat może się schować.  Teraz to zaczną ludzie uciekać z Polski,  Kto głosował na PIS ?  Głownie niewykształceni, biedni ludzie,  tudzież nierozgarnięta młodzież, która nie pamięta strasznego 2005 roku ...   Oj będziecie zaraż płakać nad własną głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałem na Kukiza i jest ok :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego się rozczulacie? Przecież będzie super. Będziemy bogaci i szczęśliwi odchodzić na wysoką emeryturę w wieku 60 i 65 lat. Dostaniemy po 500zł na każde dziecko. Do szkoły pójdą dzieci w wieku 7 lat. Nasza armia będzie tak potężna, że Putin to se będzie mogł.   Jednak co najważniejsze... Duda wreszcie wstanie z kolan  :lol:  :lol:  :lol:    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peeselowcy piszcie, bo za chwilę może być jeszcze gorzej.... dla was. Spadniecie pod kreskę, a później was zdelegalizują. Nie wiecie za co? Ja idę się bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzisiejsze doświadczenie podczas głosowania to wstyd i zazenowanie, po 10 latach po przeprowadzce i conajmniej 4 rożnych wyborach czy referendach okazalo sie że nie mnie na listach do głosowania, po kilku telefonach okazało sie ze jestem na listach w mojej dawnej miejscowości, uprzedzam głupie pytania tak jestem przemeldowany od samego początku przeprowadzki oraz powtarzam ze juz nie raz glosowalem pod nowym adresem. Jaki burdel mają w systemach bo że to celowe działanie to raczej nie wierzę bo niby po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co z joanna mucha z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów Godziszów i chłopki - roztropki najbardziej chytre na unijną kasę poparlo ciemnogród!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knur z Biłgoraja za arogancje do utylizacji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny tulajew co tam robi ? - zobaczymy co zrobią dla Lubelszczyzny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...