Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Miss Polski Lubelszczyzny - kat. kobiety dorosłe (zdjęcia)

Utworzony przez max, 5 marca 2014 r. o 10:20
Jakies one dziwne z poprzestawianymi głowami. To są w ogóle Polki ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie wyrównany konkurs bo wszystkie jednakowo nieładne ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wina fotografa, że wyglądają po prostu średnio na zdjęciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że poziom jest bardzo niski. Te dziewczyny po prostu nie nadają się na miss. Czy na lubelszczyźnie nie ma pięknych kobiet? Oczywiście, że są. Wystarczyloby usiąść na ławce przed umceesem i daje godzinę i bylbym w stanie znaleźć lepszą ekipę. Gdzie Wy robiliście ten casting? Na święcie dyszla w czemiernikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie to że same fotoshopy, to jeszcze w workach po kartoflach..., ktoś się przyłożył żeby wyglądały jak najgorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu... patrze i nie wierzę oczom... co jedna to gorsza od drugiej, gdzie oni te dziewczyny odkryli bo na pewno nie na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda niestety:( sama chociaż uważam się za dziewczynę przeciętną czuję że tu miałabym dużą szansę^^ niestety mam za duże cycki i zbyt kobiecą sylwetkę żeby zostać modelką;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze naprawdę słaby fotograf. Po drugie to nie można powiedzieć że dziewczyny są brzydkie no ale miss? Codziennie widuję ze 20 przepięknych kobiet idąć ulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda niestety:( sama chociaż uważam się za dziewczynę przeciętną czuję że tu miałabym dużą szansę^^ niestety mam za duże cycki i zbyt kobiecą sylwetkę żeby zostać modelką;(
chętnie Cię poznam. jest taka możliwość :)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weroniko Bozia Ci dała urodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie że to nie są dziewczyny najładniejsze, tylko najodważniejsze. Te, które miały najwięcej samozaparcia i (w tym przypadku nie da się inaczej powiedzieć) tupetu, żeby ze swoją urodą wystartować i zabłysnąć w świecie. Zastanawiam się tylko, ale nie chcę wiedzieć, jak wyglądały te które nie przeszły eliminacji...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Ewelina GOLIAN a nie Ewelina GALIAN - przynajmniej pisownie mogliście sprawdzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest? Chyba Miss Przeciętnoty. I takie dziewczyny chcą prezentować  Lubelszczyznę? Niech się nie ośmieszają. 10-razy ładniejszcze chodzą po naszych ulicach i nie marzą o miss. Z czym do ludzi, dziewczyny popatrzcie w lustro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciętne pod względem urody kandydatki, za to zdjęcia sporo obrobione w programie graficznym. Zastanawia mnie to, dlaczego kobiety startują w takich konkursach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inna sprawa ze te zdjecia sa tragiczne, zamiast pokazywac zalety dziewczyn pokazuja wszystkie wady...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabe zdjecia bardzo mocno obrobione weronika marzeda na zywo duzo ladniejsza! jedynie ona wyroznia sie tutaj :) reszta to typowe wiejskie dziewczynki z malej miejscowosci i niekoniecznie ladne chociaz majace wielkie aspiracjie i duzeeeee marzenia :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna nie zrobiła na mnie wrażenia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpiękniejsze nie są ale odważne. tylko te makijaże... masakra... wszystkie kandydatki tak samo umalowane i wystylizowane a ten makijaż większości z nich nie pasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola Baryła i Ania Stębnowska na miss Polski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibicowałam Weronice Marzędzie na Miss Polski Nastolatek i nawet weszła do top 10, także widocznie coś sobą reprezentuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...