Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Miss Polski Lubelszczyzny - kat. kobiety dorosłe (zdjęcia)

Utworzony przez max, 5 marca 2014 r. o 10:20
jak dla mnie żadna.. albo sylwetka delikatnie mówiąc klaczy albo męskie rysy... kto je przepuścił. oczu chyba nie miał.. a tyle ślicznych dziewczyn po Lublinie chodzi... nie mniej życzę powodzenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baryła sobie sama sobie komentarze piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dziewczyny pomyliły konkursy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baryła na zywo jest gruba i jakas zgarbiona, fakt jest fotogeniczna ale duzo ludzi mówi ze jest inna na zdjeciach a inna na zywo w tym przypadku jest mega fotogeniczna ale porównujac ja na zywo nie ma szans na pierwsze miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że poziom jest bardzo niski. Te dziewczyny po prostu nie nadają się na miss. Czy na lubelszczyźnie nie ma pięknych kobiet? Oczywiście, że są. Wystarczyloby usiąść na ławce przed umceesem i daje godzinę i bylbym w stanie znaleźć lepszą ekipę. Gdzie Wy robiliście ten casting? Na święcie dyszla w czemiernikach?
Bardzo mądre spostrzeżenie, dziewczyny są bardzo słabe... bez wyjątków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom jest bardzo słaby. Zapewne wygra ta z dziewcząt, która sama na siebie będzie wysyłała smsy. Żadna z nich nie jest wystarczająco naturalna. A pierszwa kandydatka ma w rzeczywistości może niecałe 160 cm. To ma być kandydatka Lubelszczyzny na Miss Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z przedmowca A. Baryła na zdjeciach jest ładna ale w rzeczywistości(miałem okazje ją widywać na wydziele) duzo jej brakuje do "miss". Nie jest gruba tego jej zarzucić nie można ale bedąc obiektywnym to rzeczywiście po lubelszczyźnie chodzi wiele ładniejszych dziewczyn, które bez tony pudru i doczepianych rzes wygladają rewelacyjnie. Ale to jest konkurs i niestety każda niedowartościowana lub tez w drugą strone przewartościowana dziewczyna moze brac udziała :) mimo wszystko zyczę powodzenia :) Michał K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za jakieś prukwy? No brzydkie jak noc a pchają się na salony... no aż fujarka opada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA WIDZIAŁEM BARYŁKE JAK CHODZI PO WYDZIALE POLITOLOGIA Z TRZEMA GEJAMI :p BEDE NA NIĄ GŁOSOWAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kandydatek jest po prostu zwykła, nie wyróżniająca się niczym. Nie mam pojęcia co one tu robią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie jest tak,że większość kandydatek w rzeczywistości prezentuje się dużo lepiej i zaryzykuję twierdzeniem iż mogą być nawet bardzo ładne aczkolwiek te zdjęcia nie są zbyt dobrze wykonane,bo dziewczyny prezentują się dość kiepsko i wręcz mnie zniechęcają do jakiegokolwiek głosowania.. Więcej korzystnych fotek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny pewnie w rzeczywistości ładne, ale co z tego jak zdjecia beznadziejne. Jakiś wybitny fotograf...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siostra styloly jaki kartofel z twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale konskie twarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hay. Te zdjęcia nie są dobre, na każdej twarzy widać asymetrię, bo razi. Zdjecia bez życia, koloru, współczuje dziewczyny.. nie potrafią wyeksponować tego jak trzeba........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kobietą i szczerze stwierdzam ze pani Baryła ma najsubtelniejszą urodę reszta pań jest zwyczajnie przecietna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marzęda nosek kartofelek, wysunięta ostra szczęka na dodatek pani jest niziutka jak skrzacik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tych dziewczyn, bo fotograf i makijażysta spierniczyli robotę! znam kilka z widzenia i na żywo robią o wiele lepsze wrażenie! zwłaszcza te, które wzbudzają najwięcej kontrowersji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale Ola Baryła zgniata je wszystkie:) Ja wiem, że to tylko wybory miss internautów, ale ludzie(!) pani Natalia Zielińska, która obecnie prowadzi w rankingu internautów, chyba musi błagać znajomych( i z tego co wiem zza kulis, to tak mówiła i tym sie chwaliła, że będzie to robić) z FB i innych portali o głosy, bo serio jest niżej niż przeciętna... poważnie. Mimo, że zdjęcia są kiepskiej jakości, a fotograf wyraźnie się nie spisał, to właśnie to udowadnia kto jest najlepszy, jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie" dlatego Ola Baryła miażdży swoje konkurentki, skoro jest ładna to nie potrzebuje dobrego fotografa i fajnych zdjęć by wyglądać oszałamiająco. ONA po prostu tak wygląda- oszałamiająco. Jeśli nikt nie zabawił się w typowe polskie wygrywanie w konkursach czyt. nie dał łapówki na korzyść innej uczestniczki, to Pani Baryła powinna dostać tysiącpięćsetstodziewięćset razy TAK, i przejść dalej. Z tak niesamowitą, delikatną i zachwycającą urodą może osiągnąć wiele i godnie reprezentować nas Słowian (a szczególnie Słowianki) na arenie międzynarodowej. Jestem osobą absolutnie obiektywną, gdyż łamię stereotyp typowego ''polaczka'' i staram się mówić szczerze i widząc jakiś KONKURS głosować tak jak się POWINNO, a nie tak jak ktoś mnie poprosił:)  Ola, gorąco Cię pozdrawiam, trzymam kciuki i myślę, że Szanowne JURY jest na prawdę mądre i inteligentne i wybierze piękno unikatowe:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotograf sie nie popisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...