Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybraliśmy Małą Miss i Małego Mistera 2010

Utworzony przez wojtas, 7 lutego 2011 r. o 17:33
Hehe Jacek w roli clowna.... nieźle nieźle. Fajny strój:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto miał wygrać to wygrał. Gdzie się podziały głosy na dwie godziny przed ogłoszeniem wyników finału ? Fałsz i obłuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z czerwonym nochalem wygląda jak pedofil. Ale to pewnie tylko wpadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO TO JUŻ PRZESADA!!!!!!!! ZAMIESZCZAJĄ BZDURY W ARTYKUŁACH! WŁAŚNIE PRZECZYTAŁAM CO RZEKOMO POWIEDZIAŁO MOJE DZIECKO!!!! CYTUJĘ:" – Było super! Dostaliśmy mnóstwo prezentów – cieszyła się Ola Smolińska ze Świdnika" JAK TAK MOŻNA!!! CHĘTNIE NAPISZĘ JAK PRZEBIEGAŁA ROZMOWA "PANI Z GAZETY " Z OLĄ PANI: co ci się podobało najbardziej? OLA: prezent PANI: a clown podobał ci się? OLA: nie PANI:a weżniesz udział w konkursie w przyszłym roku? OLA: nie PANI: pewnie dlatego ze nie wygrałaś? OLA: po prostu już nie chcę! I NA TYM ROZMOWA SIĘ ZAKOŃCZYŁA.ETYKA NAKAZYWAŁA BY TAK NAPISAĆ, ALE PAPIER WSZYSTKO PRZYJMIE!!!!!!!!!!!!!!!! I JESZCZE JEDNO. W SUMIE ZERO WYSIŁKU PRZY PISANIU GDYŻ POCZĄTEK ARTYKUŁU JEST TAKI SAM JAK W ZESZŁYM ROKU!!!! KOSZMARNE TO!!!! MAM PROŚBĘ. NIE RÓBCIE TAKICH KONKURSÓW WIĘCEJ I NIE PISZCIE BZDUR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak kłamać i wciskać kit w żywe oczy!!! Etyka dziennikarska się kłania!! Te niby "super upominki" to jakieś resztki z dodatków do dziennika wsch, przynajmniej naklejki byście odkleili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napisano ile kto maial glosow? Moze system zawinil ... w gazecie napisali ze wszystkie dziewczynki z finalowej 10 dostaly lalaki ksiazki i plyty CD z bajkami oraz upominki od firmy Develey bzdura! gdy podeszlam z corka do kolejki po slodycze mama Marysi Nowakowskiej powiedziala ze jej corce powiedzieli ze dostala juz prezent i juz nic jej sie nie nalezy, wiec ja rowniez nie podchodzilam bo Magda dostala lalke! To nie chodzi o te cholerne slodycze tylko przestancie wypisywac te bzdury jaki to byl wspanialy konkurs i super nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak to się też stało, że korona i sukienka małej miss były tak kolorostycznie dopasowane, wyglądało jakby był to komplet. Skąd DW wiedział, że akurat taki kolor korony należy przygotować? Ciekawe jak do tego ustosunkuje się Pani Koordynator? Zastanawiające dlaczego nic nie wypowiadają się rodzice Julii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te lalki Agatka dla I i II v-ce miss to śmiechu warte, cena ok max 100 zł, takie nagrody powinny być dopasowane do wieku, najlepiej byłoby zapytać Rodziców co ich Dziecko chciałoby otrzymac w nagrodę - za taka ilość sms-ów - ponad 1500 zł za sms-y i taka badziewiasta nagroda za zajęcie 1 i 2 miejsca!!! Szok. Dziwię się mamie Madzi i Marysi, że nie oddały tych nagród po ich otrzymaniu i zobaczeniu, przecież to kpina. Słodyczy też dla tych dziewczynek Madzi i Marysi nie było, bo pewnie takie super według Dziennika Wschodniego te laleczki. Te lalki Barbie w nagrodę od 4 -10 miejsca były dużo ciekawsze, do tego płyty, książki i słodycze to lepsze prezenty niz dla I i II v-ce miss. Cały czas mamy nadzieję, że Dziennik Wschodni się zrehabilituje i ufunduje wycieczki do Bałtowa dla I i II v-ce miss, bo te lalki to żenada. A co z nagrodą dla Nikoli, dziewczynki, która tak ładnie zaśpiewała piosenkę i według mnie i moich znajomych i innych osób na sali wygrała dogrywkę z Julią Nowakowską na miss publiczności? Rodzice nie bierzcie udziału w takim konkursie, bo niewarto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedno jest pewne Julia Nowakowska zapewne wygra III raz, bo nie ma ograniczenia co do ilości udziału w konkursie na małą miss!!! Jak można tak przygotować konkurs bez ładu i składu. Wstyd!!! Zastanawiam się czy Dziennik Wschodni ufunduje 2 wycieczki do Bałtowa za max 400 zł dla 2 pozostałych miss? Co pani Koordynator na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...