Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybrane artykuły od dzisiaj płatne

Utworzony przez Mera, 3 września 2012 r. o 08:06 Powrót do artykułu
Uważajcie bo ktokolwiek zapłaci ;=). Pisanki sobie robicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość artykułów jest mało konkretna więc nie widzę sensu, żeby za nie płacić. Wiadomości też średnie praktycznie na poziomie WP.PL i w sumie większość z nich o niczym. Lepiej kupić porządne czasopismo lub znaleźć wiadomości na innych stronach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, życie i pieniądze czytelników zweryfikuje które gazety są coś warte. Reszta upadnie z powodu likwidacji przychodów z reklamy internetowej. Co z dziennikiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełno propagandy ,za to niby chcecie pieniądze ,to na innych portalch jest za darmo ,to tak jak z telewizją ,żeby nie wymiotować jak widzę te mordy nie oglądam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapłacę. Nie ma bata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocałujta Wójta w Hujta. Od dziś nie otwieram wogóle Dziennika Wschodniego onlain, nie czytam wersji tradycyjnej - papierowej. Wasza tresć informacje są na poziomie blokersów, siniaków i innej swołoczy. Pozdrawiam i życzą Wam szybkiej upałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehehe, ciekawe co z tego wyniknie. Ja przenoszę się do bezpłatnej (jeszcze) konkurencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A reklamy na stronie to niby za darmo zamieszczacie? :-> Przestaniemy czytać wydanie internetowe to i reklamodawcy uciekną :-P Co bardziej się opłaca: Piano czy reklamy (nawet więcej)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykle czytałem Dziennik Wschodni o lubię wiedzieć co się dzieję, od dziś przenoszę się na inny portal pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zapłacę za coś takiego, czas przenieść się do konkurencji, zobaczymy co zrobicie jak spadną wpływy z reklam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc przestajemy czytać,bo i tak mało ciekawych wiadomości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że kurier lubelski jest darmowy, lubiałem waszą stronę, ale cóż wasza pazerność przejęła nad wami kontrolę, ... , może nie trzeba się dziwić politykom, że robią jak robią, skoro mamy płacić za zwykłe media regionalne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten Pan na zdjęciu jest przystojny wie ktoś jak ma na imię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ŻYCIU NIE ZAPŁACĘ ZA COŚ CO MAM ZA DARMO NA INNYCH PORTALACH A NIE JESTEŚCIE TAK REWELACYJNI ABY AKURAT WAS CZYSTAĆ I PŁACIĆ DODATKOWO UDANEJ PLAJTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ŻYCIU NIE ZAPŁACĘ ZA COŚ CO MAM ZA DARMO NA INNYCH PORTALACH A NIE JESTEŚCIE TAK REWELACYJNI ABY AKURAT WAS CZYSTAĆ I PŁACIĆ DODATKOWO UDANEJ PLAJTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kurier marsz hehehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurier - zresztą jeszcze większy szmatławiec, też jest w Piano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, za takie "wartościowe" artykuły trzeba płacić! Po prostu nie będę was czytał, bo co mam czytać, że matołek jechał skuterem i se rączkę złamał!!! bzdury i żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIANO AMBER GOLD ???????????? Kolejny lichwiarz i oszust ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wiejak, powinien Pan zrobić redukcję etatów do dwóch osób bo trzy pracowite osoby lepiej by poprowadziły owy "dziennik". Zdjęcia od internautów, filmiki z you tube, wiadomości o imprezach?...po fakcie, wypadki, popijawy i strzelaniny ze strony komendy policji.....Więc pytam się za co mam płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...