Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuch wulkanu sparaliżował lotniska w Skandynawii i na Wyspach Brytyjskich

Utworzony przez SylwiiFD, 15 kwietnia 2010 o 13:14
Nikt nie komentuje bo w Polsce jest blokada informacyjna, wszyscy pytają o 17/18 a tu niespodzianka. Powodzenia Rodacy w lataniu!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie dowiedziałam się o tym od koleżanki z Anglii, u nas tylko o żałbobie, a tu zycie się toczy dalej!!!!!!!
0
Coś Bozia się uwzięła na Polskę i jak tu zaszczycą Kraków głowy koronowane i inne?!
0
witam ja dzisiaj miałam lecieć do norwegi i nic nie słyszałam w radiu wszyscy wkoło wiedzieli oprócz mnie.co sie dzieje mósimy sie wiecej modlić.
0
Przyjrzyjcie się lepiej obrazom mapy pogodowej jak wygląda Nasz Kraj -Polska jakby miała czarną wstęgę żałobną zresztą cała Europa ma żałobę już takie znaki na niebie Pan Bóg wam pokazuje a wy jeszcze nie możecie uwierzyć.
0
Czy mało ludzi we mgle zginęło? Kto rozważny to siedzi w domu. Na co komu martwe głowy koronowane? Przyroda uczy pokory i nie warto się jej sprzeciwiać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: