Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyciągamy rękę do "quadowców"

Utworzony przez robi, 20 września 2009 o 21:39
Obowiązkowo nakazać rejestrację quada. Jeżeli będą łamać prawo - łatwo będzie można je zidentyfikować...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to atrakcja dla, delikatnie mówiąc - inteligentnych inaczej
0
Bardzo dobry pomysł. Nareszcie ktoś pomyślał o stworzeniu alternatywy a nie tylko nakazów. Oby jak najwięcej quadowców przyłączyło się do tej akcji budowania torów.
0
każdy quadowiec to pała. jestem myśliwym i klne sie na swietego Huberta, ze ustrzele kilku z was, skruwynysyny.
0
drodzy czytelnicy jestem również posiadaczem quada i muszę stwierdzić że ten artykuł jest troszkę napompowany fantazją, po pierwsze tor jest bardzo trudny, po drugie nie jest darmowy tylko odpłatny, po trzecie jeśli chodzi o Wąwolnicę to nie ma tam żadnego toru, trzeba prezesowi PZM mapkę pokazać to może się dowie gdzie on się znajduje. Chciałbym stwierdzić iż nie jest to forma pomocy quadowcom tylko ktoś wziął od kilku chłopów pola zarośnięte badylem i myśli że wielki majątek na tym zrobi, nie chcąc twierdzić że jest to jedyny taki tor na Lubelszczyźnie muszę wam podpowiedzieć że jest też tor w okolicy Kurowa na terenie starej kopalni, przede wszystkim tani bo godz. kosztuje tylko 20 zł ale i jest tam wiele atrakcji
0
Mam nadzieję, że w niedługim czasie powstanie kilka takich miejsc. Na pewno nie będzie wówczas problemów z rozjeżdżaniem Starego Gaju lub Dąbrowy.
0
Drogi amigos, czy ten w tor w okolicach Kurowa to nie twój hehe
0
PZM mówi o pomocy doradczej w konstrukcji torów, zanim więc zapłacimy za użytkowanie takiego miejsca, możemy przecież zapytać jakie atrakcje oferuje, nie sądzę więc, aby ktoś proponował "pole z badylami"
0
Jestem też posiadaczem Quada, uważam iż że można budowac tory ale gdy spędzisz na torze z 3 godz wszyscy są chętni jechać do lasu sobie pojezdzic "bo to co zakazane najlepiej smakuje" a po drugie jak ktoś nie ma zarejestrowanego quada to po lesie nie dostaniesz mandatu za brak blach ubezpieczenia itp może Ci policja i Leśnicy naskoczyc jedynie co mogą tylko zarzucic że ryjesz w lesie bo to nie są drogi publiczne
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: