Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli ciasto zdrożeje. Ale niech będzie... mniej słodyczy, mniej cukrzycy. A zwierzątka też nie powinno się męczyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest dobre dla tych co dostają za darmo 500+ tj. za pieprzenie sie i rozmnażanie, bo jeden wuj, dostają za darmo to moga wydawać, ale my uczciwie pracujący i nic nie dostający za darmo sprzeciwiamy się temu, bo zdechniemy za swoją pracę z głodu.
0
KAŻDY URZĘDNIK CO 3 MIESIĄCE POWINIEN PRZECHODZIĆ OBLIGATORYJNIE BADANIA PSYCHIATRYCZNE
0
Przestańcie narzekać. Ja w tym roku dostałem 8zł podwyżki emerytury i w tym miesiącu kupię sobie jedną taką paczkę jajek. A co mnie nie stać ? Dobra zmiana.
0
undefined napisał:
Przestańcie narzekać. Ja w tym roku dostałem 8zł podwyżki emerytury i w tym miesiącu kupię sobie jedną taką paczkę jajek. A co mnie nie stać ? Dobra zmiana.
 i bardzo dobrze emerytom, winni wam jeszcze połowę emerytur zabrac, zamiast sie zjednoczyć i rozwalić z pół kraju, bo to wstyd aby za pieprzenie sie i rozmnażanie za darmo dawali 500+ a emerytom po 30-40 latach pracy dawali 8 zł, ale jak sie dajecie w bambuko robić tym przy korycie to macie. Zamiast walczyć o swoją godność to siedzicie cicho, bo  i tak was zagłodza, to wszystko jedno jak zginiecie, czy w walce o godne zycie czy z glodu. Te 500+ to winno być wam dawane za pracę, a młodych zdrowych jak byk rodziców pogonić do pracy
0
UE to siedlisko europejskiej szumowiny - już z raka zrobili rybę a kurom mieli kazać znosić kwadratowe jaka aby było łatwiej je pakować , mieli też spowodować aby spodnie np. z rozmiaru 40 bez względu na producenta miały tyle samo w pasie..... i wiele wiele takich przykładów - niczego im się nie udało zrobić. Kupa nierobów którym społeczność europejska zafundowała rajski byt na Ziemi.
0
podziękujcie kmiotki sojuzowi brukselskiemu
0
@fela... a co mieli robić młodzi, którym nawet tych 8zł na rok nie zagwarantował Tusk? Ja przez trzy lata pracy na Zielonej Wyspie nie otrzymałem podwyżki, chociaż przejmowałem zadania kolejno odchodzących osób. Wreszcie rzuciłem w czorta ten balcerowiczowski Cud Gospodarczy. W Niemczech za "pieprzenie się i rozmnażanie" lemingowy dawnie w pensji wyplacają wielokrotność 500+, a emeryci niemieccy cieszą się, gdy w danym roku im nie obniżają emerytur tj. Tusk to zrobił w Polsce okradając polskich emerytów z 5 lat. Niech fela poda, ile to jest 5lat x jej emeryturka, to ile to 8zł x wyszło? x 2000, czy x 2500... Teraz pojęła dobrą zmianę, czy dalej walczy o godny byt UBeków, którzy za 2 tysie żyć nie mogą? A ja musiałem za mniej jako inżynier. Precz z Płatnymi Oszustami i ich UBeckim elektoratem.
0
Będzie drożej. Ot, kolejny przekręt z użyciem słowa kluczowego "ekologia". Z jednej strony dziwne że po tylu latach tego procederu wciąż znajdują się frajerzy którzy dają się na to nabrać, ale z drugiej strony... takie np. piramidy finansowe to też nic nowego, a przecież wciąż znajdują się naiwni którzy topią w tym pieniądze.
0
A moje kurki biegają całymi dniami po ogrodzie i polach i jajka mam swoje, nadmiar jaj sprzedaje po 0,50 gr. a nie po żadne 0,80! Ale nie mam zbyt wielu chętnych ludzie wolą z marketów
0
Popieram, skoro litujemy się nad psami uwiązanymi na łańcuchach do budy to dlaczego nie robimy tego samego w stosunku do kur w klatkach i krów które cały rok przebywają w oborze i łąki na oczy nie widzą?
0
I naiwnie myślicie, że właściciele ferm będą uczciwi?!
0
Niech każdy z was zobaczy w realu jak wygląda kurza ferma od środka. Nie sięgnięcie po ich jajka już nigdy.
0
Moje kury też są na wolnym wybiegu, ale skorupki mają często bardzo cienkie. Brakuje im wapna. Jednak jaja są ogromne i smaczne.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: