Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydłubał oczy 23-latce, a potem ją zgwałcił. Usłyszał wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2017 r. o 08:14 Powrót do artykułu
Zawsze sie zastanawiałem jak to jest z tymi odszkodowaniami. Idzie siedzieć na 20 lat i ma zapłacić 200 tys zł odszkodowania. Z czego on to zapłaci ? Jeśli nie on ani jego rodzina nie zapłaci to kto ? Jeśli wcale nie zapłaci to co wtedy ? Przecież i tak siedzi w więzieniu to co ma do stracenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich przypadkach przydałby się szwadron śmierci z krajów latynoskich. Wyrwać chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W takich przypadkach przydałby się szwadron śmierci z krajów latynoskich. Wyrwać chwasta..... W takim przypadku przydałaby się umowa z Putinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to u nas Norwegia się rozpoczęła. Sąd nie stosuje się do Konstytucji III RP... najwyższą wartością człowieka jest WOLNOŚĆ! Kobietę pozbawił tej wartości i dostał marne 20 lat?! To w tym kraju można więzić czlowieka, gwałcić i okaleczać na całe życie? Ten sąd chyba też już dawno oślepł i co gorsza ogłuchł. Mam nadzieję, że Ziobro zareaguje na tę jawną niesprawiedliwość. I racja w Polsce powinna zostać przywrócona kara śmierci dla przestępców, bo dla uczciwych ludzi istnieje od 89 roku. Wystarczy spojrzeć na emerytury i pensje... tysiace zostalo bezdomnymi, by w ciszy umrzeć... zdechnąć pod mostem. Jeżeli ma siedzieć tylko 20 lat, to ma to opłacić, tj. w azjatyckich więzieniach. Sami decydują, czy dożyją końca wyroku. Nie ma kasy, nie ma jedzonka. I to jest prawo. A tak wyjdzie, że lepiej zabić człowieka niż tyrać 40 lat, by dostać 1/5 tego co bandyta na emeryturze. To jest kwintensencja UE rządzonej przez lgbt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabić na pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za mało tego wyroku i odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sąd nie wymierzył dożywocia? Za coś takiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wyrok dla tego zwyrodnialca je....go!!!!Ten sąd to jakaś parodia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam łożyć na 20 lat pasozytowania tego nieroba? Tylko i wyłącznie kara śmierci !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat ? jesteście po***eni ? za same wydłubanie oczu chyba... kara śmierci dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co zjadł jej te oczy czy wyrzucil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO MA, JESZCZE, SZCZĘŚCIE ŻE ŻYJE! Ja nie uznaję słowa wybacz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu jak ja chciałbym być w tamtym momencie jednym z tych policjantów na tej sali rozpraw. Sam bym poszedł pewnie siedzieć ale karę zjeb otrzymałby bardziej adekwatną do tego co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...