Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygraj mieszkanie. Startuje nasza loteria!

Utworzony przez Kadarka, 20 września 2013 r. o 17:49 Powrót do artykułu
A ja mam pytanie - czy zestawy, które dajmy na to wezmą udział w losowaniu nr 1 czy 2, mają szansę być ponownie w losowaniu nr 3 czy też zestawy, które zostaną już wylosowane, są odrzucane "na bok", nie biorąc udziału w kolejnym losowaniu i wtedy trzeba dosyłać nowe zestawy, żeby brać udział w losowaniu nr 3?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie też to zastanawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupony i karty prenumeratora nadesłane do pierwszego losowania biorą udział w kolejnych dwóch.Zwycięskie kupony i karty prenumeratora wylosowane w 1 i 2 losowaniu wracają do gry o mieszkanie w losowaniu 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupony i karty prenumeratora nadesłane do pierwszego losowania biorą udział w kolejnych dwóch.Zwycięskie kupony i karty prenumeratora wylosowane w 1 i 2 losowaniu wracają do gry o mieszkanie w losowaniu 3.
lepiej napiszcie to w artykule, ponieważ komentarz każdy sobie może wystawić i nie wszyscy potraktują to serio ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsyłamy do regulaminu loterii, tam zawarte są wszystkie szczegółowe informacje http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130905/mieszkanie_za_czytanie/130909732      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...