Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygrał darmowe zakupy. Miał pięć minut na zapełnienie koszyka (wideo)

Utworzony przez Mirek, 29 października 2010 r. o 17:59
No, no pomysł przedni, a może by tak w Lublinie . Żonka na pewno zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w Bundych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby śmieszne, ale jednak upokarzające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj co wy chcecie od takich artykułów ? mi się bardzo przyjemnie oglądało. Może trochę szacunku do starszych ludzi? Na pewno temu panu sprawiło to wielką radość a wy od razu wielcy eksperci musicie pokazać jacy jesteście ważni '...'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dał radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy w ten czas było wliczone stanie w kolejce przy kasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie jak to z człowieka można zrobić tresowanego człowieka. 300 sekund... start! szybciej szybcie, jesacze kawa! jeszcze orzeszki. uwaga 15 sekund, uwaga 10 sekund, jeszcze mikrofala. uwaga 2 sekundy. STOP! a teraz ten pan może brać leki nasercowe. cała ta akcja to żenada na max
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jakiś supermarket miał ochotę mnie poniżyć w ten sposób to proszę o niezwłoczny kontakt. Zenon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli i tak towar włożony do koszyka nie może przekroczyć 3000 zł, to po co ten cyrk mogli mu dać talon na te 3000 zł i spokojnie by sobie kupił co chciał. żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba ci się jakiś konkurs to bierzesz w nim udział. Nie podoba - to nara. Zasady są jasne. Niektórym gamoniom nigdy nie dogodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
jak w Bundych
Hahaha, faktycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet pudełko orzeszków ziemnych rzutem na taśme załapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niestety, alkoholu i wyrobów tytoniowych brać nie wolno - pouczył Arkadiusz Wołujewicz, kierownik rejonu sprzedaży w LIDL" Kawę, wafle i orzeszki jedzcie, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią z ludzi bydlęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem takie akcje w USA. Fajnie, że trafiły do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Robią z ludzi bydlęta.
Taaa,straszne upodlenie.. Jak można dać komuś darmowe zakupy. Normalnie szubracy i szumowiny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało się nie zabił z tym koszykiem. Jak dla mnie straszne upodlenie człowieka. Nie można było po prostu za jakąś kwotę dać mu na spokojnie wybrać zakupy, a nie bydło z człowieka robią. Żenada i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie też padła wygrana w tym konkursie! Wygrała pani w sklepie Lidl na Romantycznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...