Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygrali apartament na Willowej na rocznicę ślubu (wideo)

Utworzony przez HG55, 17 czerwca 2010 o 18:39
Na razie brak komentarzy, twój może być pierwszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
łądny mi apartament 23mkw ha hahaha hahahaahahahahhhhhhhhhhh
0
Hehehe dziennik zaszalał, 23-metrowy APARTAMENT... hehehe
0
Czytajcie uważnie, teraz Ci państwo mieszkają w mieszkaniu 23 m2. A to wylosowane ma dużo więcej. gratulacje
0
23 merty, hgahahahhahahaha, dobre, ahahahhaahahaha, APARTAMENT, buhahahhaha, ale wiocha.... Ja ledwo się mieszczę w 50
0
Prawda o szpitalach.. tj o prywatyzacji przez PO ...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c ...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
0
ciekawie ile macie narobić dzieci na te 23 m2
0
A ja gratuluje jak by mi się trawiło mieszkanko nawet te 23 mkw to bym była happy
0
co za ciemniaki chodzą po świecie nauczcie sie czytać tekst ze zrozumieniem i wtedy komentujcie. Teraz młodzi małżonkowie mieszkają w kawalerce o powierzchni 23 mkw. – W nowym mieszkaniu wszystko się zmieni, zaczniemy nowe życie.
0
Ha HA ale nagroda. Apartament 23m2 mam większą piwnicę
0
Jaki jest metraż apartamentu?
0
Nie trzeba było się chwalić tymi korepetycjami, bo jak się skarbówka czepi to pożałujecie tej wygranej. Trzeba dwa razy pomyśleć zanim się coś powie na tak zwanym forum.
0
Boże... ludzie to są jednak tępi... bez komentarza....
0
Wstyd dla dziennika 23 m2 ? to chyba jakiś żart. Mój pies ma większą budę, a sąsiad ma takiej wielkości łazienkę. To ujma dla wykształconych ludzi. Ja osobiście bym wyśmiał taką nagrodę ;|
0
ądny mi apartament 23mkw ha hahaha hahahaahahahahhhhhhhhhhh Hehehe dziennik zaszalał, 23-metrowy APARTAMENT... hehehe 23 merty, hgahahahhahahaha, dobre, ahahahhaahahaha, APARTAMENT, buhahahhaha, ale wiocha.... Ja ledwo się mieszczę w 50 A ja gratuluje jak by mi się trawiło mieszkanko nawet te 23 mkw to bym była happy Ha HA ale nagroda. Apartament 23m2 mam większą piwnicę Wstyd dla dziennika 23 m2 ? to chyba jakiś żart. Mój pies ma większą budę, a sąsiad ma takiej wielkości łazienkę. To ujma dla wykształconych ludzi. Ja osobiście bym wyśmiał taką nagrodę ;|
Czytać ze zrozumieniem K U R W A !
0
buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha 23metry
0
Gość napisał:
Wstyd dla dziennika 23 m2 ? to chyba jakiś żart. Mój pies ma większą budę, a sąsiad ma takiej wielkości łazienkę. To ujma dla wykształconych ludzi. Ja osobiście bym wyśmiał taką nagrodę ;|
oni wygrali apartament 60 mkw, w artykule napisane jest, że obecnie mieszkają w 23 mkw i zmienią na większy.
Ostatnio edytowany 18 czerwca 2010 o 07:24
0
60m2 i słowo APARTAMENT to się jakoś gryzie. Ciekawe ilu uczniów jednorazowo na korepetycjach zmieści pani Bożena w salonie
0
60m2 i słowo APARTAMENT to się jakoś gryzie. Ciekawe ilu uczniów jednorazowo na korepetycjach zmieści pani Bożena w salonie
Odpowiedź: Pani Bożena zmieści 2,608 razy więcej uczniów niż w obecnym mieszkaniu.
0
50metrów kwadratowych napisał:
23 merty, hgahahahhahahaha, dobre, ahahahhaahahaha, APARTAMENT, buhahahhaha, ale wiocha.... Ja ledwo się mieszczę w 50
Naucz sie czytac !!!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: