Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygrali apartament na Willowej na rocznicę ślubu (wideo)

Utworzony przez HG55, 17 czerwca 2010 r. o 18:39
Na razie brak komentarzy, twój może być pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łądny mi apartament 23mkw ha hahaha hahahaahahahahhhhhhhhhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe dziennik zaszalał, 23-metrowy APARTAMENT... hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie uważnie, teraz Ci państwo mieszkają w mieszkaniu 23 m2. A to wylosowane ma dużo więcej. gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 merty, hgahahahhahahaha, dobre, ahahahhaahahaha, APARTAMENT, buhahahhaha, ale wiocha.... Ja ledwo się mieszczę w 50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda o szpitalach.. tj o prywatyzacji przez PO ...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c ...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawie ile macie narobić dzieci na te 23 m2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja gratuluje jak by mi się trawiło mieszkanko nawet te 23 mkw to bym była happy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ciemniaki chodzą po świecie nauczcie sie czytać tekst ze zrozumieniem i wtedy komentujcie. Teraz młodzi małżonkowie mieszkają w kawalerce o powierzchni 23 mkw. – W nowym mieszkaniu wszystko się zmieni, zaczniemy nowe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha HA ale nagroda. Apartament 23m2 mam większą piwnicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest metraż apartamentu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba było się chwalić tymi korepetycjami, bo jak się skarbówka czepi to pożałujecie tej wygranej. Trzeba dwa razy pomyśleć zanim się coś powie na tak zwanym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże... ludzie to są jednak tępi... bez komentarza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla dziennika 23 m2 ? to chyba jakiś żart. Mój pies ma większą budę, a sąsiad ma takiej wielkości łazienkę. To ujma dla wykształconych ludzi. Ja osobiście bym wyśmiał taką nagrodę ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ądny mi apartament 23mkw ha hahaha hahahaahahahahhhhhhhhhhh Hehehe dziennik zaszalał, 23-metrowy APARTAMENT... hehehe 23 merty, hgahahahhahahaha, dobre, ahahahhaahahaha, APARTAMENT, buhahahhaha, ale wiocha.... Ja ledwo się mieszczę w 50 A ja gratuluje jak by mi się trawiło mieszkanko nawet te 23 mkw to bym była happy Ha HA ale nagroda. Apartament 23m2 mam większą piwnicę Wstyd dla dziennika 23 m2 ? to chyba jakiś żart. Mój pies ma większą budę, a sąsiad ma takiej wielkości łazienkę. To ujma dla wykształconych ludzi. Ja osobiście bym wyśmiał taką nagrodę ;|
Czytać ze zrozumieniem K U R W A !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha 23metry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wstyd dla dziennika 23 m2 ? to chyba jakiś żart. Mój pies ma większą budę, a sąsiad ma takiej wielkości łazienkę. To ujma dla wykształconych ludzi. Ja osobiście bym wyśmiał taką nagrodę ;|
oni wygrali apartament 60 mkw, w artykule napisane jest, że obecnie mieszkają w 23 mkw i zmienią na większy.
Ostatnio edytowany 18 czerwca 2010 r. o 07:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60m2 i słowo APARTAMENT to się jakoś gryzie. Ciekawe ilu uczniów jednorazowo na korepetycjach zmieści pani Bożena w salonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60m2 i słowo APARTAMENT to się jakoś gryzie. Ciekawe ilu uczniów jednorazowo na korepetycjach zmieści pani Bożena w salonie
Odpowiedź: Pani Bożena zmieści 2,608 razy więcej uczniów niż w obecnym mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50metrów kwadratowych napisał:
23 merty, hgahahahhahahaha, dobre, ahahahhaahahaha, APARTAMENT, buhahahhaha, ale wiocha.... Ja ledwo się mieszczę w 50
Naucz sie czytac !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...