Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mniej województw, bo na tym popłynął śp. geniusz Gierek !!! Jak najmniej władzy w ręce robotników i chłopów, bo na tym popłynął śp.geniusz Włodzimierz Iljicz ps."Lenin" !!!!!!!!!!! Pan odchodzący poseł- jeszcze młody , zdecydowanie za młody , by być mądry doświadczeniem , ale obrał Pan słuszna drogę !!! Za jakieś 8 lat prosty naród da Panu mandat !!! Więc głowa do góry, choć moja polonistka mówiła mi ,że zdania nie należy zaczynać od "więc" ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe województwo to kilka tysięcy nowych ciepłych posadek dla pasożytów społecznych czyli polityków, urzędasów i biurw..... "Bo taka jest potrzeba"... hahah ale się uśmiałem... dobre.. ech, !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki parlamentarzysta, taki pomysł, tzn. marny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że przy przy reformie administracyjnej poważnie rozważano likwidację woj. lubelskiego i woj. białostockiego. Szkoda, że tego nie zrobiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Lublina było by lepiej gdyby istniało stare mniejsze woj.lubelskie B.Podlaska,Zamość, Chełm na swoje nie będzie płaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że przy przy reformie administracyjnej poważnie rozważano likwidację woj. lubelskiego i woj. białostockiego. Szkoda, że tego nie zrobiono.
Jakieś źródła możesz podać czy tylko tak sam z siebie postanowiłeś strzelić taką rewelację. Serio, poprzyj swój wywód jakimś sensownym i wiarygodnym źródłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południowe powiaty by wolały chyba żeby je dołączono do podkarpackiego. Ludzie z Biłgoraja choćby na większe zakupy częściej jeżdżą do galerii w Rzeszowie niż Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bez sensu ja mieszkam 7 km za Puławami do granicy województwa lubelskiego i mazowieckiego mam 200 m zamiast w Lubelskim jestesmy w mazowieckim gdzie do najblizszego miasta w którym mogę załatwic sprawy urzedowe mam 25 km to jest zupełnie bez sensu bo logiczne jest ze łatwiej nam jest załatwiac sprawy w Puławach gdzie mam 7 km niz jak w moim przypadku w Kozienicach gdzie mam 25 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dość pokracznie wyszła ostania reforma administracyjna z 1999r. Miało być kilka 5-7 DUŻYCH województw a zrobiło się 16 w tym niektóre "mini" jak, np.Opolskie. Idea Województw została wówczas stłamszona politycznie i regionalnie. Czy nie lepiej, jak ma się coś dziać w tej materii wrócić do DUŻYCH województw?!. Zaznaczam, już dość dawno Krakowowi podlegał Sandomierz, Lublin, Rzeszów, Kielce i tak powinno wyglądać województwo a nie jak "gierkowskie" karakany , np.województwo Bialskopodlaskie(sic). No ale wówczas chodziło o trzymanie wszystkiego i wszystkich krótko i mieć na bieżąco monity "z terenu" ale jak pamiętamy i to "ich" nie uchroniło od rozpierdołki. Tylko duże województwa mają sens gospodarczo-ekonomiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat wyborczy, tzw piep.enie kotka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Ruch widzi potrzebę, więc wykroi. To super ważne dla Polski. Zresztą Polskę już zapowiadali że zlikwidują, po co ma być - przecież jest "Europa". Brawo redakcja za ten materiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w średniowieczu to miało sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bez sensu ja mieszkam 7 km za Puławami do granicy województwa lubelskiego i mazowieckiego mam 200 m zamiast w Lubelskim jestesmy w mazowieckim gdzie do najblizszego miasta w którym mogę załatwic sprawy urzedowe mam 25 km to jest zupełnie bez sensu bo logiczne jest ze łatwiej nam jest załatwiac sprawy w Puławach gdzie mam 7 km niz jak w moim przypadku w Kozienicach gdzie mam 25 km
I pośrednoi sam sobie odpowiadasz, czy ma być reforrma czy nie. Po co jeździsz do Kozienic, powinieneś sprawy wszystkie załatwić tam gdzie mieszkasz. W dobie internetu do którego dostępu nie ma ten co nie chce wszystko jest mozliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile nowych stołków by powstało... smaczny kąsek takie nowe województwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czym jarać, jak PiS dojdzie do władzy to zlikwiduje wszystkie województwa, powiaty, gminy. Jedynym obowiązującym podziałem będzie podział na parafie, diecezje i archidziecezje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze naucz sie pisac... Krakowie a nie Krakowowi. Po drugie odwal sie od Polski wschodniej, a Tym bardziej od woj. Lubelskiego które jest 3 co do wielkości w Polsce. Lepiej jest w Lublinie niż w tym Krakowie i Katowicach itd. Brut tylko tam na dole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że przy przy reformie administracyjnej poważnie rozważano likwidację woj. lubelskiego i woj. białostockiego. Szkoda, że tego nie zrobiono.
Każdy ma swoją prawdę. Ciekawe jakie proponowali w zamian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedno?Proponuję co najmniej trzy!Albo od razu 49,ale fajnie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południowe powiaty by wolały chyba żeby je dołączono do podkarpackiego. Ludzie z Biłgoraja choćby na większe zakupy częściej jeżdżą do galerii w Rzeszowie niż Lublinie.
  Pewnie dlatego,że w Rzeszowie nie da się zgubić  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dość pokracznie wyszła ostania reforma administracyjna z 1999r. Miało być kilka 5-7 DUŻYCH województw a zrobiło się 16 w tym niektóre "mini" jak, np.Opolskie. Idea Województw została wówczas stłamszona politycznie i regionalnie. Czy nie lepiej, jak ma się coś dziać w tej materii wrócić do DUŻYCH województw?!. Zaznaczam, już dość dawno Krakowowi podlegał Sandomierz, Lublin, Rzeszów, Kielce i tak powinno wyglądać województwo a nie jak "gierkowskie" karakany , np.województwo Bialskopodlaskie(sic). No ale wówczas chodziło o trzymanie wszystkiego i wszystkich krótko i mieć na bieżąco monity "z terenu" ale jak pamiętamy i to "ich" nie uchroniło od rozpierdołki. Tylko duże województwa mają sens gospodarczo-ekonomiczny.
    Lublin pod Krakowem? Szanujmy się. Kraków to nędza i wszystko zgarniałby pod siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...