Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykupił ogłoszenie: Dziękuję za bolesny poród mojej żony i średniowieczne metody

Utworzony przez Gość, 30 października 2009 r. o 16:17
w średniowieczu i innych epokach np. lodowcowej rodzilo sie tak samo, wiec bóle były są i beda to sie nie zmeinia, tak jak narzad do rodzenia, to nie gra komputerowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałeś o czyms takim jak środki znieczulające?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w średniowieczu jak ktoś miał bóle głowy to wiercili w czaszce dziurkę, żeby uleciały "złe duchy". Dzisiaj też tak się leczy? Przecież ból głowy od czasów średniowiecza do dziś jest taki sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRY POMYSŁ NA NAPIĘTNOWANIE KOGOŚ! tylko że nie powinno być takiej sytuacji w której kobieta musi się męczyć w jednej z najpiękniejszych chwil swojego życia. KOŚCIÓŁ MÓWI "ROZMNAŻAJCIE SIĘ" PAŃSTWO MÓWI "CHCEMY DZIECI BO NIŻE" TO NIECH COŚ ZROBIĄ!!!!!!!!!!!!! I NIECH MI KTOŚ CHOLERA POWIE ŻE TO ŹLE, JAK JA DZIEWCZYNA W WIEKU 22 LAT I MOJE KOLEŻANKI NIE CHCEMY MIEĆ DZIECI DOPUKI NIE BEDZIE NAS STAĆ NA ŁAPÓWKĘ LUB NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. MOJA KOLEŻANKA RODZIŁA 2 MIESIĄCE TEMU... NALEŻAŁO JEJ ZROBIĆ CESARSKIE CIĘCIE... ALE LEKARZ NIE DAŁ NIC PRZECIWBÓLOWEGO ANI NIE ZACZĄŁ PUKI NIE NIE PRZYJECHAŁA RODZINA I NIE DAŁA KASY. TO JEST CHORE, NIE CHCE DZIECKA PUKI CZEGOŚ Z TYM NIE ZROBIĄ... PIE_ _ _ _ _ TAKI SYSTEM!!! ps. jak niedługo mi się zachce dziecka to się walnę w łeb może mi przejdzie... niestety teraz nie mogę sobie na to pozwolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie gdyby dała kopertę, to poród mniej by bolał... taka służba zdrowia u nas. Współczuję kobietom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatuś zdziwiony, że poród boli? może by pomyślał o tym, gdy produkował potomka? wszystkie kobiety rodzą w bólach, biedna teściowa zapomniała, jak rodziła? a może miała cesarkę? cały ten artykuł to wiele hałasu o nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dust22 napisał:
BARDZO DOBRY POMYSŁ NA NAPIĘTNOWANIE KOGOŚ! tylko że nie powinno być takiej sytuacji w której kobieta musi się męczyć w jednej z najpiękniejszych chwil swojego życia. KOŚCIÓŁ MÓWI "ROZMNAŻAJCIE SIĘ" PAŃSTWO MÓWI "CHCEMY DZIECI BO NIŻE" TO NIECH COŚ ZROBIĄ!!!!!!!!!!!!! I NIECH MI KTOŚ CHOLERA POWIE ŻE TO ŹLE, JAK JA DZIEWCZYNA W WIEKU 22 LAT I MOJE KOLEŻANKI NIE CHCEMY MIEĆ DZIECI DOPUKI NIE BEDZIE NAS STAĆ NA ŁAPÓWKĘ LUB NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. MOJA KOLEŻANKA RODZIŁA 2 MIESIĄCE TEMU... NALEŻAŁO JEJ ZROBIĆ CESARSKIE CIĘCIE... ALE LEKARZ NIE DAŁ NIC PRZECIWBÓLOWEGO ANI NIE ZACZĄŁ PUKI NIE NIE PRZYJECHAŁA RODZINA I NIE DAŁA KASY. TO JEST CHORE, NIE CHCE DZIECKA PUKI CZEGOŚ Z TYM NIE ZROBIĄ... PIE_ _ _ _ _ TAKI SYSTEM!!! ps. jak niedługo mi się zachce dziecka to się walnę w łeb może mi przejdzie... niestety teraz nie mogę sobie na to pozwolić.
dobrze robisz, z pewnością jesteś za młoda na dziecko, bo piszesz z błędami ortograficznymi i pewnie nie masz szans na dobrą pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psychole jednak nie powinni być lekarzami. ~~~~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
tatuś zdziwiony, że poród boli? może by pomyślał o tym, gdy produkował potomka? wszystkie kobiety rodzą w bólach, biedna teściowa zapomniała, jak rodziła? a może miała cesarkę? cały ten artykuł to wiele hałasu o nic.
jeśli nie masz pojęcia o czym mówisz to proszę nie zabieraj głosu, są porody które trwają bardzo krótko, ale ja rodzilam 15,5 godziny... tzw."głupiego jasia" dostałam dopiero dwie godziny przed końcem porodu, a w międzyczasie zajrzała na porodówkę salowa która widząc mnie wrzasnęła:"i czego tak sie drze?? noc jest", jeśli przeżyłaś to co ja (zakładam, ze jesteś kobietą bo facet nie ma pojęcia co to poród)i dalej twierdzisz, że to nic takiego, no to masz mój pełny podziw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest hałas o nic...pare dni temu moja przyjaciólka tez rodziła ...przesżła przez meke 22 godz az skoncyzło sie to cesarka...tyle ze to od poczatku powinno sie skonczyc cc ale panmi dr stweirdziła ze ma urodzic naturalnie i juz az wreszcie dostała temp i dreszczy dopiero zapadla decyzja o cc... poród nie ma byc męka, wiadonmo ze ma bolec ale maja zrobic wszystko aby kobiecie pomoc urodzic a nie tylko gadac...cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu na Kraśnickich od razu widać po opiece kto daje w łape a kto nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gosciu13 Na Al. Kraśnickie chodziłam do onkologa- kobiety, nie dawałam ani złotówki, a opieke miałam rewelacyjną. Nikt tam nie był moim znajomym, nie byłam z polecenie,a pobyt tam wspominam bdb. Polecam!! Jestem z Zamościa, ja rodziłam 45 godzin i ostatecznie miałam cesarkę, bo dziecko było owinięte pępowiną. akcja porodowa była, a nie było post ępu porodu. Mimo, ze cesarka wiem co to bóle porodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwiam tego faceta, jego żonie działa się krzywda nic dziwnego że chce nagłośnić tą sprawę, a co do facetów którzy uważają że ten ból to nic to sami powinni przejść coś takiego, powinni być wdzięczni nam kobietom że dajemy im synów, córki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszna decyzja Panie Dyrektore ! Katośredniowiecznym lekarzom dziekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na taką ... trzeba nasłać paru pedałów , zrobią mu z ...jesień średniowiecza to zrozumie co to ból,
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2013 r. o 09:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja NIE chce mieć dzieci... nawet łapówa ani pryw. klinika nie da 100% pewności na zdrowie i komfort :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja NIE chce mieć dzieci... nawet łapówa ani pryw. klinika nie da 100% pewności na zdrowie i komfort :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja NIE chce mieć dzieci... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja NIE chce mieć dzieci... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki już wiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...