Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wymiana opon na letnie - porady eksperta (wideo)

Utworzony przez kierowca -amator, 26 marca 2014 r. o 08:10
pan znawca opon ma mgliste pojęcie w ogólnym  temacie opony . Jego opinia o oponach bieznikowanyc jest denna, wiadomości swoje zapewne uzyskał na imprezie towarzyskiej. Natomiast wysokość 3 mm rzezby bieżnika kwalifikuje oponę do natychmiasowej wymiana.  Resztę wiadomości "znafca" powinien zaczerpnąć z fachowej litertury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... przecież wyraźnie powiedział "powyżej 3mm bieżnika opona jeszcze nadaje się do jazdy" co nie oznacza obowiązku takiej użytkowania.... tyle ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... przecież wyraźnie powiedział "powyżej 3mm bieżnika opona jeszcze nadaje się do jazdy" co nie oznacza obowiązku takiej użytkowania.... tyle ode mnie
No i oczywiście mowa była o letnich... bo z zimowymi jest inna reguła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH FACIO NIE PIEP....,ŻE BIEŻNIKOWANE TO TAKI SZAJS, BO PODAM MU NUMER DO FIRMY SPOD NOWEGO SĄCZA, POTETNATA W BIEŻNIKOWANYCH OPONACH I NIECH WTEDY, PROWADZI POLEMIKĘ I ZOBACZYMY JAKI Z NIEGO KOZAK!!JA JEŹDŻE TRZECI SEON I NIGDY NIE MIAŁEM ODPUKAĆ ŻADNEJ SYTUACJI ZAGROŻENIA, A NIE JEŻDŻĘ 30 KM/H!!!OWSZEM JAK KUPUJE SIĘ TAKIE OPONY ROBIONE W SZOPIE TO MOŻE SĄ DO D...!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...