Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Phi, od zawsze u nich liczy się tylko kasa... jak nie masz kasy to żadna babka nie zechce, bo liczy się grubość portfela. Kończą się pieniądze i kończy się wielka miłość
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to prawda ;P jak podjade pod dyskoteke moim bmw 750 to panienki się do mnie kleją i mam kilka do wyboru ;P a jak jadę starym oplem to najwyżej jedną poderwe
0
Marek napisał:
to prawda ;P jak podjade pod dyskoteke moim bmw 750 to panienki się do mnie kleją i mam kilka do wyboru ;P a jak jadę starym oplem to najwyżej jedną poderwe
też mi cos ja na bmw 750 wyrywam jedna co godzine
0
Też mi atrakcja zahivione blachary popychać
0
Cpaw napisał:
Phi, od zawsze u nich liczy się tylko kasa... jak nie masz kasy to żadna babka nie zechce, bo liczy się grubość portfela. Kończą się pieniądze i kończy się wielka miłość
Wielka miłość nie ma nic wspólnego z pieniędzmi. Kochasz człowieka,a nie to co posiada. http://waaagh.wrzuta.pl/audio/0RTwHdsWgvO/seweryn_krajewski_-_wielka_milosc
0
Cpaw napisał:
Zależy po co oraz kto i co chce wyrwać ?-blachary tak , na gruby portfel ale trzeba uważać by nie załapać się na trudnego do pozbycia się przyjaciela więc nauczony smutnym doświadczeniem kilku znajomych wolę obracać DAMY ! kobiety które stanowią same w sobie klasę i z byle kim nie zgodzą się na wspólne śniadanie i nie trzeba mieć mieć grubego portfela wystarczy mieć co innego odpowiednich gabarytów i zabawa jest przednia a siksy zostawiam naiwnym i początkującym bujanym adoratorom tym min. od starych BMW czy innych strupli !.
0
W końcu naukowy dowód, że każda laska jest blacharą. Taka tak panie:)
0
A co w tym dziwnego? Lepszy samochód -> więcej kasy -> lepszy status społeczny -> lepsze geny. Każda samica wybierze samca alfa.
0
Po prostu blachara zostanie blachara i nic tego nie zmieni
0
no i nareszcie udowodniono , ze kobiety chca tylko kasy
0
"powiedział w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika "The Sun" dr Dunn." "The Sun" w Anglii to to samo co "Fakt" w Polsce. A nawet gorsze. Jak byście przyjęli taką wiadomość, gdyby pojawiła się w Fakcie?
0
Niesamowite. Odkryli, ku***, Amerykę .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: