Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I C**j.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafiłem czwórke i co k.... z tego jak płacą 36 zł !!!!!!!!!!! co za życie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujek google i targeo pokazują, że Barcino to woj. pomorskie. Albo chodzi więc o tak małą wieś Barcino, że jej przeglądarki nie mają, albo dziennik wschodni znów popisuje się, jakich "umnych" ma dziennikarzy. Wstyd, dziennikarzyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujek google i targeo pokazują, że Barcino to woj. pomorskie. Albo chodzi więc o tak małą wieś Barcino, że jej przeglądarki nie mają, albo dziennik wschodni znów popisuje się, jakich "umnych" ma dziennikarzy. Wstyd, dziennikarzyny.
Barcin (niem. Bartschin) – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie żnińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Barcin. Nad Notecią, 35 km od Bydgoszczy. I co,głupio Ci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zna adres tego milionera.....chce pogratulować ...i pożyczyć na rower a moze samochod a najlepiej nie oddaje wszystko ....wszak pieniadze szczęścia nie dają ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zapewne ma legitymację partyjną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż do żony: Co zrobisz jak wygram w Totka?? Żona: Wezmę połowę wygranej i odejdę od Ciebie:-) Mąż: Świetnie się składa, masz tutaj 8 zł, pakuj manatki i wypie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy wygrał kiedyś samochód w lotka, a ja gram na http://lottomania.com.pl/ może i mi coś wpadnie. A wysokość czwórki zależy od sumy w kumulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...