Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2010 online. Ściągnij PDF

Utworzony przez fanta, 29 czerwca 2010 r. o 15:31 Powrót do artykułu
krucza bambucza, ale te maturzystki brzydkieee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę mam stresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli by juz dzis dac wyniki na stronie oke. Ja tez sie boje, angielskieo najbardziej:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu jest chłopak czy dziewczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh ale trzymają w niepewności boje się strasznie tych wyników u mnie najgorszy angielski i tego się boję straszliwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to raczej chłopak a nie dziewczyna:) ja jestem ładną maturzystką;* i proszę mnie nie obrażać ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki w poprzednich latach były zaraz po północy, nieco później (2-3) czy dopiero z rana (7-9) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tylko uczniowie z I LO wiedza już dziś że wszyscy zdali maturę. Brawo Panie Dyrektorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnesik :)) napisał:
bo to raczej chłopak a nie dziewczyna:) ja jestem ładną maturzystką;* i proszę mnie nie obrażać ;D
to daj fotkę skoro uważasz się za ładną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie moglby ktos mniej wiecej powiedziec o ktorych godzinach w nocy mozna sprawdzic wynik??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata temu wyniki były już o północy ale na serwer dało się zalogować dopiero około 1-2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na jakiej stronie można zobaczyć te wyniki ? jestem z wawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzysta 2010 napisał:
a na jakiej stronie można zobaczyć te wyniki ? jestem z wawy.
Na stronach oke.kraków i oke.łomża. Inne okręgowe komisje nie mają tego typu udogodnienia. @maturzysta2008 - wielkie dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem wyniki w internecie mają tylko maturzyści podlegający pod Kraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie szkoły znają już wyniki, bo dyrektorzy dzisiaj od 14.30 do 16.30 mieli czas żeby odebrać wyniki, ale uczniom podane będą one dopiero jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guzik prawda ja jestem z oke kraków jest 2:12 i nie ma żadnych wyników... to jest żal a nie system;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez podlegam pod oke kraków i niestety zalogowanie sie na strone oke jest niemozliwe ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 osób czyta ten temat. Tzn ,że przez was nie mogę sprawdzić wyników matury bo cały czas jest zapchana strona! Ile tego będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak są wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się udało zalogować, ale wyświetla błąd "brak wyniku" :/ ~ufyjolk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...