Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2010 online. Ściągnij PDF

Utworzony przez fanta, 29 czerwca 2010 o 15:31 Powrót do artykułu
krucza bambucza, ale te maturzystki brzydkieee
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trochę mam stresa
0
Mogli by juz dzis dac wyniki na stronie oke. Ja tez sie boje, angielskieo najbardziej:(
0
na zdjęciu jest chłopak czy dziewczyna?
0
ehh ale trzymają w niepewności boje się strasznie tych wyników u mnie najgorszy angielski i tego się boję straszliwie...
0
bo to raczej chłopak a nie dziewczyna:) ja jestem ładną maturzystką;* i proszę mnie nie obrażać ;D
0
Wyniki w poprzednich latach były zaraz po północy, nieco później (2-3) czy dopiero z rana (7-9) ?
0
Szkoda że tylko uczniowie z I LO wiedza już dziś że wszyscy zdali maturę. Brawo Panie Dyrektorze.
0
agnesik :)) napisał:
bo to raczej chłopak a nie dziewczyna:) ja jestem ładną maturzystką;* i proszę mnie nie obrażać ;D
to daj fotkę skoro uważasz się za ładną
0
no wlasnie moglby ktos mniej wiecej powiedziec o ktorych godzinach w nocy mozna sprawdzic wynik??
0
Dwa lata temu wyniki były już o północy ale na serwer dało się zalogować dopiero około 1-2.
0
a na jakiej stronie można zobaczyć te wyniki ? jestem z wawy.
0
maturzysta 2010 napisał:
a na jakiej stronie można zobaczyć te wyniki ? jestem z wawy.
Na stronach oke.kraków i oke.łomża. Inne okręgowe komisje nie mają tego typu udogodnienia. @maturzysta2008 - wielkie dzięki.
0
Z tego co wiem wyniki w internecie mają tylko maturzyści podlegający pod Kraków
0
wszystkie szkoły znają już wyniki, bo dyrektorzy dzisiaj od 14.30 do 16.30 mieli czas żeby odebrać wyniki, ale uczniom podane będą one dopiero jutro
0
guzik prawda ja jestem z oke kraków jest 2:12 i nie ma żadnych wyników... to jest żal a nie system;/
0
ja tez podlegam pod oke kraków i niestety zalogowanie sie na strone oke jest niemozliwe ;/
0
5 osób czyta ten temat. Tzn ,że przez was nie mogę sprawdzić wyników matury bo cały czas jest zapchana strona! Ile tego będzie?
0
i jak są wyniki?
0
mi się udało zalogować, ale wyświetla błąd "brak wyniku" :/ ~ufyjolk
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: