Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2010 online. Ściągnij PDF

Utworzony przez fanta, 29 czerwca 2010 r. o 15:31 Powrót do artykułu
O pierwszej nie dało rady zalogować się na serwer, więc wstałam teraz by sprawdzić i... Brak wyników;] I teraz: zasnę- nie zasnę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robia ludzi w ciula po 0:00 można bylo sie spodziewac wyników jest prawie 5:00 i nie ma nic kogo chcia wyciulac niestety nas ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wiecie co, jest 5 a wyników dalej brak, wolne żarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ladnie ladnie tez czekam cała noc i nic ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma wyników;(((ileż można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o boże... cześć... całą noc nie spałam, bo na moim koncie pisze: BRAK WYNIKÓW! zadzwoniłam do przyjaciółki która jest z innej niż ja szkoły i ona powiedziała mi, że już je ma... a że ci, którym się wyświetla brak wyników... że w regulaminie to oznacza, że się nie zdało matury... ja już przebeczałam 4 godziny... niech ktoś mi powie że jest inaczej, błagam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jane napisał:
o boże... cześć... całą noc nie spałam, bo na moim koncie pisze: BRAK WYNIKÓW! zadzwoniłam do przyjaciółki która jest z innej niż ja szkoły i ona powiedziała mi, że już je ma... a że ci, którym się wyświetla brak wyników... że w regulaminie to oznacza, że się nie zdało matury... ja już przebeczałam 4 godziny... niech ktoś mi powie że jest inaczej, błagam...
wcale tak nie jest... głupoty opowiadasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak myślę że to głupota... tu jest tylko wina OKE Kraków, którzy się tam obijają i trzymają nas w niepewności... prędzej do szkoły pójdę i się dowiem niż oni podadzą nam te wyniki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jane napisał:
o boże... cześć... całą noc nie spałam, bo na moim koncie pisze: BRAK WYNIKÓW! zadzwoniłam do przyjaciółki która jest z innej niż ja szkoły i ona powiedziała mi, że już je ma... a że ci, którym się wyświetla brak wyników... że w regulaminie to oznacza, że się nie zdało matury... ja już przebeczałam 4 godziny... niech ktoś mi powie że jest inaczej, błagam...
nie strasz... ja tez mam brak wynikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mozna czekac ;/// mogli dac w nocy te wyniki, 2 miesiace czekamy juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bez zartow ;/ czlowiek prawie cala noc nie spal zeby zobaczyc i miec to juz za soba a tu nic:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewidentna olewka ze strony oke. Caly ten system to pomyłka. Ludzie nie spali całą noc bo chcieli sprawdzić wyniki zgodnie z zapowiedziami. Przeciez prace były sprawdzone dużo wcześniej. Dyrektorzy szkół jakoś mogli dostać informacje o wynikach wcześniej, a my to co co?! Sami najbardziej zainteresowani mogą sobie poczekać, niech się postresują, młodzi są, nic im sie nie stanie. ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o boże... cześć... całą noc nie spałam, bo na moim koncie pisze: BRAK WYNIKÓW! zadzwoniłam do przyjaciółki która jest z innej niż ja szkoły i ona powiedziała mi, że już je ma... a że ci, którym się wyświetla brak wyników... że w regulaminie to oznacza, że się nie zdało matury... ja już przebeczałam 4 godziny... niech ktoś mi powie że jest inaczej, błagam... ty chyba zarty sobie robisz???? jesli nawe to i tak musieliby podac ilosc pkt za kazda z matur to nie mozliwe zeby tak bylo !!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak komus sie uda to niech daje szybciachem znac ok??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sikajcie tak;D wyniki matur sa juz na oke krakow, moze mieli serwer przeciążony;D pozdro tegoroczni maturzyści;D btw zdaliscie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja juz jestem PO wynikach...;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styna napisał:
ja juz jestem PO wynikach...;///
ktos jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez juz wyniki znam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie moge wejsc do serwisu dla ucznia pewnie jest przeciazenie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi pisze ze jest przekroczony limit 7000 uzytkownikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...