Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiadome wshud zawsze w d.pie i dziwita sie ze bogdanka pada fłt w krasniku,lubelskie sto lat za reszto kraju no jedynje nam podlaskie poziomem dorównuje.Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiadome wshud zawsze w d.pie i dziwita sie ze bogdanka pada fłt w krasniku,lubelskie sto lat za reszto kraju no jedynje nam podlaskie poziomem dorównuje.Adamek " a ty co, z lecznej? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
81% zdało matematykę. To dobrze, ciekawe na ile punktów :) tym lepszym polecam studia inżynierskie na WSPA ;) miałem tam wysokie stypendium i naukowe i specjalne, więc za czesne nie musiałem płacić + jeszcze mi zostawało, a dzięki działalności w kole naukowym nazbierałem mnóstwo kontaktów biznesowych, które wykorzystuję dziś w pracy zawodowej. Pozdrawiam i gratuluję dobrych wyników :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas skończyć ze zdawalnością matury. Powinna ona wygladać jak egzamin gimnazjalny. Każdy absolwent szkoły średniej powinien mieć obowiązek do niej przystąpić jednocześnie nie móc jej nie zdać. Powinniśmy dać młodym ludziom szansę równocześnie chroniąc kadrę naukową. Zresztą po ch...rę studentowi AWF czy Akademii Sztuk Pięknych matura. Ktoś może mieć talent nie mając jednocześnie głowy do nauki...Ps. Powinniśmy dać wszystkim młodym ludziom, którzy skończyli szkoły średnie możliwość studiowania. Niech i studiuje te 80% populacji. Wszystko i tak zweryfikuje rynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO za MATURA jak mając 30 % prawidłowych odpowiedzi się ZDAJE ? TU powinien być próg ustawiony na 75 % - to zdaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek.Po co matura mogą iść na kursy lub do studium http://ckunr1.lublin.pl/; Ja tam zrobiłem technika rachunkowości( oczywiście mając maturę)-po tym pracuję, a teraz uczę się na tzw.reklamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w dodatku głupie uczniaki chwalą się tym, że zdały na równe 30% :P idą wszyscy na łatwiznę, jak leci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukałam pracy, więc postanowiłam poszerzyć swoje lingwistyczne umiejętności. Było kilka ofert pracy dla nauczycieli języka niemieckiego http://preply.com/pl/gdansk/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-niemieckiego , skusiłam się na język niemiecki. Bank słów jest dość duży, ale z pomocą korepetytora, udało mi się go okiełznać. Jako nauczyciel wiem, jak trudno jest dobrze nauczyć obcego języka, zwłaszcza języka niemieckiego. Na początku przeczesałam wszystkie oferty pracy w Gdańsku, później natrafiłam na Preply. Naprawdę polecam, niemiecki na najwyższym poziomie. Duża baza ofert pracy, odnajdą się tu nie tylko nauczyciela, ale także uczniowie. Praca już czeka otworem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...