Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wynocha z drogi

Utworzony przez Gość, 1 lipca 2008 o 19:46
precz z rowerzystami na ulicach. Na chodniki popaprańcy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślisz, że rowerzysta z przyjemnością jeździ po ulicy pomiędzy takimi baranami, jak ty?
0
Do szanownego założyciela tematu: Jak nazwa wskazuje CHODNIK służy do CHODZENIA! Jazda rowerem po chodniku jest zabroniona. A jak Ci tak źle to pomyśl jaki korki byłyby w Lublinie i ile miejsc parkingowych gdyby rowerzyści przesiedli się do samochodów. I żeby było jasne: Również jeżdż autem po Lublinie i lubelszczyźnie.
0
Także jeżdżę rowerem oraz samochodem. Wielu szoferów powinno zdawać egzamin z jazdy mijając rowerzystę. Nie umieją tego manewru wykonać. To wielu kierowców jak też i młodych, jeszcze nie wyżytych rowerzystów, jeżdżą źle. Wystarczy stara dobra zasada zaufanie do drugiego użytkownika korzystającego z szosy. Szkoda jeszcze tego, że kierowcy wiozą rower nad Zalew, przesiadają się na rower i robią przejażdżkę. Jestem przekonany, że jazda z domu trasa nad Zalew byłaby znacznie lepsza i mniej samochodów mieli byśmy na szosie. Pozdrawiam rowerzystów oraz "szoferów rowerowych"!!!
0
A ja mam pyanie, gdzie jest moderator?, ktory pozwala na takie wypowiedzi jak zalozyciela tego postu. Odnosnie tematu........skoro taki cwany jestes (prawopodobnie jestes szczesliwym posiadaczem jakiegos pieknego auta) to pomoz nam wywalczyc sciezki rowerowe w bialej (o te co sa to upominalismy sie kilka lat). Tak jak Mario pisal: wiekszosc kierowcow nie umie sie nawet zachowac prawidlowo w stosunku do rowerzysty na drodze...........wsiadzcie na rowery i zobaczcie jak to jest jak ktos was mija z predkoscia 70-80km/h ciagnac wam lusterkiem po lokciu. PozdRowerek
0
Jeżdzę rowerem po Lublinie i ostatnio byłem świadkiem jak mlody chlopak przechodził z rowerem z Dolnej 3-Maja w kierunku ul.Prusa. Przed przejściem zatrzymał sę autobus MPK a zza autobusu wyskoczyl bus do Puław.Całe szczęście że młodzieniec zauważył go w ostatniej chwili i zdążył uskoczyć w bok. Pan kierowca wielce oburzony jeszcze wydarł się na chlopaka-przecierz jemu się spieszy.
0
A mi się dziś zachciało na rower.... i mało nie zginąłem. Jechałem ulicą, a tu taki jak założyciel tego tematu, na siłę wcisnął się między mnie a samochód na sąsiednim pasie i oczywiście trafił mnie w lusterkiem w rękę. Rzuciło mnie nieźle, zatoczyłem się prawie pod koła następnego inteligentnego, który też nie słyszał o obowiązkowym odstępie od mijanego rowerzysty, ale za to bardzo się spieszył. I nikt mi nie powie, że byłem niewidoczny, bo wszyscy kilka chwil wcześniej staliśmy na światłach, a na plecaku i rowerze miałem odblaski i migającą lampkę pod siodełkiem. A wszystko przez to, że panowie kierowcy koniecznie chcieli znaleźć się przede mną na na kolejnych światłach. Jeżeli już ludze macie w d... bezpieczeństwo rowerzystów, bo wam się spieszy, to pomyślcie co będzie po trafieniu lusterkiem w kierownicę roweru. W każdym razie już rozumiem filozofię niektórych rowerzystów jeżdżenia środkiem pasa; uniemożliwia się w ten sposób takie chamskie wyprzedzanie.
0
Precz z niedouczonymi! Tak kierowcami, jak i rowerzystami. Wynocha z jezdni! Cała reszta, tak kierowców, jak i rowerzystów, odetchnie z ulgą, korzystając rozsądnie i zgodnie z pozostawionej im przez jełopów przestrzeni.
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2010 o 23:28
0
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: radar.latwy.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
0
Często jeżdżę rowerem po drodze i nigdy nie miałem żadnych problemów, ani wypadków. Myślę, że jeśli wszyscy będą przestrzegać przepisów, to wszystkie problemy znikną. Dodatkowo, warto jeździć rowerem, bo dzięki temu korki się zmniejszają.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: