Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek autokaru z Lublina w Serbii. Kierowca z zarzutem

Utworzony przez jA, 26 sierpnia 2012 r. o 16:17
....Ciekawe ile godzin mial przepracowane ze względu na oszczedności pracodawcy!!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle na ile pozwala tachograf, pracodawca tu nie ma za wiele do gadania, chyba ze mowa o kombinowaniu z tachografem ale jesli tak bylo to wszystko wyjdzie bardzo szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mogę jedynie powiedzieć, że nasz autobus to nowy pojazd. Został kupiony w maju tego roku – dodaje Beata Smoleń" - nowy pojazd kupiony do firmy czy nowy z fabryki bo to dwie zasadniczę rzeczy. Nowe auto w domu to może być 25 letni polonez... bo go kupiłem kilka dni temu. Ale po fotce wnioskuję, że to nowy autokar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego obrońca z urzędu? Pracodawca nie może opłacić jakiegoś dobrego prawnika?! Współczuję kierowcy autobusu, znając to jak muszą pracować (wyjmowanie tachografów lub tachograf kolegi itp.), zapewne zasnął ze zmęczenia... Pracodawca powinien mu pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mascapone napisał:
... Współczuję kierowcy autobusu, znając to jak muszą pracować (wyjmowanie tachografów lub tachograf kolegi itp.), zapewne zasnął ze zmęczenia... Pracodawca powinien mu pomóc.
To kiepsko "znasz" ich pracę... Tacho nie wyjmiesz, nie weźmiesz tacho odo kolegi. Tam co najwyżej możesz włożyć tarczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kj : Mogę Cię zapewnić, że autobus jest nowy kupiony do firmy. Jest w firmie od maja, a wyprodukowany został na początku roku. Więc jest nowym autokarem. A jeśli chodzi o godziny pracy, to wszystko było w porządku. Jechał ile musiał, przerwy wykonywał też kiedy musiał. Wiem to, bo niejednokrotnie jeździłam z tą firmą,a mało tego w czerwcu tym właśnie autobusem do Włoch. Nie było żadnego krętactwa z tachografami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kj napisał:
"Mogę jedynie powiedzieć, że nasz autobus to nowy pojazd. Został kupiony w maju tego roku – dodaje Beata Smoleń" - nowy pojazd kupiony do firmy czy nowy z fabryki bo to dwie zasadniczę rzeczy. Nowe auto w domu to może być 25 letni polonez... bo go kupiłem kilka dni temu. Ale po fotce wnioskuję, że to nowy autokar...
Mogę Cię zapewnić, że autobus jest nowy kupiony do firmy. Jest w firmie od maja, a wyprodukowany został na początku roku. Więc jest nowym autokarem. A jeśli chodzi o godziny pracy, to wszystko było w porządku. Jechał ile musiał, przerwy wykonywał też kiedy musiał. Wiem to, bo niejednokrotnie jeździłam z tą firmą,a mało tego w czerwcu tym właśnie autobusem do Włoch. Nie było żadnego krętactwa z tachografami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...