Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dajcie spokój , połowa z dzisiejszych kierowców nie powinna mieć wogóle prawa jazdy i nie chodzi mi o kierowanie w stanie nie trzeźwym , brak umiejętności tylko o zwyczajny brak rozumu ! Trwa okres wzmożonych prac rolniczych , sam jeżdżę ciągnikiem rolniczym i w ciągu tygodnia dwa razy zdarzyło się ,że osobówka wymijała mnie na zakręcie i podwójnej linii ciągłej , gdybym nie uważał to dwa razy skończyło by się to wypadkiem i bynajmniej nie z mojej winy . Poza tematem , apeluję do wszystkich kierowców - myślcie , szanujcie swoje życie i życie innych uczestników ruchu , a na wsiach czasami odpuśćcie wolno jadącemu ciągnikowi rolniczemu , jak tylko będzie miał możliwość , napewno was przepuści .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniesmaczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. BUSOMAT.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anna Madej, dyrektor Zespołu Szkół w Kluczkowicach, powinna być natychmiast zdymisjonowana. Dyrektor szkoły powinien rozumieć, że w Polsce jest konstytucyjny rozdział państwa od działających w państwie kościołów. Pani Madej nie dorosła do funkcji pedagoga, opiekuna dzieci i dyrektora szkoły. Jeżeli samorząd Opola Lubelskiego nie odwoła p. Madej za wypowiedzi niegodna dyrektora szkoły państwowej, to sprawę przekażemy do Ministerstwa. Może do maleńkiego rozumku p. Madej dotrze, że pieniądze otrzymuje od podatników, a nie od kościoła. SZCZĘŚĆ BOŻE PANI DYREKTORKO MADEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest Ty powinieneś natychmiast podjąć leczenie psychiatryczne czlowieku skoro widzisz coś złego w wypowiedzi dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jacy Wy jesteście ludziska głupi to szok. Nie było was tu nie macie pojęcia o czym Wy wogóle piszecie. Co do kobity jak to ujęliście to bardzo pracowita osoba, to ona męża wszystkiego uczyła. co więcej jej mąż teraz jest chory i to ta kobita musi wszystko w domu ogarnąć i radziła sobie z tym naprawdę bardzo dobrze. A co do samego wypadku to był po prostu pech, bardziej ustera sprzętu bo skończyły się hamulce tego nie przewidziała. Co do Pani Dyrektor to bardzo troskliwa osoba zdążyłam ją wczoraj poznać bardzo się bała o dzieciaczki, nie mogła słowa wydusić w płaczu jak zobaczyła jak to wszystko wygląda. Jestem mieszkanką tej miejscowości i kiedy zobaczyłam ten wypadek to wiedziałam że większość z tych dzieci będzie zmasakrowana a tu cud od samego Boga, i św. Jana Pawła II, inaczej się tego nie da ująć. Fajnie się siedzi i pisze przy komputerku a nos wystawić za drzwi i zobaczyć jak prawdziwe zycie wygląda to już nie bardzo. Gratuluje rozumu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..nie chodzi o widzenie "czegoś złego", ale stosowności wypowiedzi dyrektorki instytucji świeckiej! Opowiadanie bzdur o cudach i wstawiennictwie zasługuje na zastanowienie się nad stopniem deficytu intelektualnego tej babiny! Nikt szanujący rozum oraz racjonalizm nie ucieka się do kretyńskiego bajdurzenia o wstawiennictwie w sytuacji, kiedy zdrowie i życie maluchów było zagrożone nie odpowiedzialnością innej równie "mądrej" kobieciny pomykającej ciągnikiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani jeździła bez hamulców 2 lata bo szkoda pieniędzy na naprawę a nowe ciągniki ma w domu pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym pseudointelektualistom to z tego przekonania, że są najmądrzejsi rozum często odbiera, jak tej debilnej osobie, która wypowiedziała się o 17:19. Weź się durna istota najlepiej nie wypowiadaj. A jak chcesz już coś napisać to odnieś się do samego wypadku i do nieszczęścia jakie dotknęło uczestników tego wypadku. Po prostu ręce opadają czasami jak się patrzy na głupotę ludzką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No czysta kpina !! Wypadek był w mojej wsi, w której mieszkam.  osobiście znam tą panią , nie bronie jej, czy coś, ale aż krew się gotuje gdy czyta się o cudownych nauczycielkach, które opanowały sytuację! Pierwszymi osobami, które pomogły byli mieszkańcy, którzy rozbili szybę, i wyciągali wszystkich, i uspokajali dzieci. Jeden z panów , którego znam osobiście wyciągnął kierowcę, a jego mama dzieci, ponieważ mieszkali tuż obok. Wszystko sam widziałem i starałem się pomóc. Każdy kto mieszkał blisko chciał pomóc. Nauczycielki były tak samo wystraszone jak dzieci !! Nic nie były w stanie zrobić !  Każdy starał się jak mógł, nawet tej pani , która spowodowała wypadek przynieśliśmy koce !! Więc proponuje nie pieprzyć tu głupot, o cudownych nauczycielkach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina traktora ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wina ciągnika był niesprawny i i ta pani zjezdzala z góry stromej gdzie z pewnością wyskoczył bieg a brak było hamulców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami myślę ze lepiej wypowiedziałabym się od mojej dyry a jak niektórzy myślą ze jest fajna to się mylą i jak coś ona jest dyrektorką zespołu szkół w Kluczkowicach uczy mnie fizyki właściwie to już ostatni rok i dlatego się cieszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby autokar z twoim dzieckiem miał wypadek, to jeden z drugim szybko byście do Boga się modlili aby nic im nie było. A jak nie wasze to najlepiej naubliżać. Typowy polak.
A jakby dzieci zginęły to kogo byś katożydzie obwiniał. Swego bozie czy kierowce, żydów, PO, masonów i parchów? Gdzie twój buk jest wtedy jak ktoś zginie? Czy to "wolna wola" zginąć w wypadku? Powiększyły by grono aniołów ale winni są zawsze "oni".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...