Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten autohol robi sobie kolejny raz darmową reklamę .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tytuł informacji zajmuje więcej miejsca niż jej treść. Brawo! Wiemy już wszystko!
0
Krypto reklama
0
Bardzo rozlegle informacje. Az sie czytac chce ...
0
guest wez
0
Dwa samochody?Kurier podaje:Wypadek na obwodnicy Kraśnika: Zderzenie trzech aut. Sprawca uciekł
0
Wystarczy zobaczyć kto jest "autorem tego" nawet nie wiem jak to coś nazwać INFORMACJE, i wszystko jasne, czytać się nie chce....tak samo jak autorowi nie chce się podać więcej szczegółów .....echhhh....
0
hjfthfmjg
0
byłem na miejscu tego wypadku i podobno jakas Bmw uciekła wiec nie wiem dla czego ludzie pisza takie cos
0
Co się dzieje w tym Kraśniku? Codziennie wypadek!! A Policja co?? Zadania budżetowe wypełnia, widać jak w Polsce dba się o bezpieczeństwo na drogach. 
0
Kierowcę opla astry lub jego rodzinę bardzo proszę o kontakt m_plaziak@wp.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: