Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten autohol robi sobie kolejny raz darmową reklamę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł informacji zajmuje więcej miejsca niż jej treść. Brawo! Wiemy już wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krypto reklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo rozlegle informacje. Az sie czytac chce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest wez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa samochody?Kurier podaje:Wypadek na obwodnicy Kraśnika: Zderzenie trzech aut. Sprawca uciekł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zobaczyć kto jest "autorem tego" nawet nie wiem jak to coś nazwać INFORMACJE, i wszystko jasne, czytać się nie chce....tak samo jak autorowi nie chce się podać więcej szczegółów .....echhhh....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hjfthfmjg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem na miejscu tego wypadku i podobno jakas Bmw uciekła wiec nie wiem dla czego ludzie pisza takie cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje w tym Kraśniku? Codziennie wypadek!! A Policja co?? Zadania budżetowe wypełnia, widać jak w Polsce dba się o bezpieczeństwo na drogach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcę opla astry lub jego rodzinę bardzo proszę o kontakt m_plaziak@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...