Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Krężnickiej w Lublinie. Droga całkowicie zablokowana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2017 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Lotniskowa?to gdzies kolo lotniska?myslalem ze tam jest letniskowa no ale coz czlowiek sie uczy cale zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z dwu kierowców wyprzedzał jak debil ... i zapieprzał niczym janusz z wioski ... a tam się jedzie 50 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
lotniskowa?to gdzies kolo lotniska?myslalem ze tam jest letniskowa no ale coz czlowiek sie uczy cale zycie
 ty się nie wymądrzaj, bo tu pracują prawdziwi spece. ale od czego to po ponad 10 latach czytania dw dalej nie wiem, ale wiem że na pewno nie są to dziennikarze, cec***ący się zwłaszcza rzetelnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz , specjalista od jazdy pod prąd,prawko robił w Bangla Dash gdzie jest ruch lewostronny,na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCE SUBARU, remis !!  mistrz na oddziale intensywnej terapii,już nie uszkodzi żadnego subaru i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"remis" bo to do cb będzie ta wiadomość!!! Nie ciesz się tak z czyjegoś nieszczęścia pier.....y zawisły chemie z pod lubelskiej wsi bo Cb też może cos takiego spotkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mógłbym dostać tego swieżaka ze zdjęcia? Brakuje mi go do kolekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darujcie sobie durne komentarze. Kierowca Peugeota jest w ciężkim stanie, amputowali mu obie ręce i obie nogi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...