Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie deska, w tej superkaretce. Wskazania do kołnierza były a do deski już nie ? Dziwne ratownictwo, i to jeszcze kareska "S"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale patrzcie - torebki nie wypuściła :)
0
Ile jeszcze razy będą potracenia na przejściach? Dopóki Drogówka nie wróci ze schetynówek na ul. Lublina. Zmiana komendanta a trotuary dalej mają swą pracę w nosie. Znajdzie PRAWDZIWA WŁADZA W KOŃCU?
0
widziałam ten wypadek, stałam na światłach i moją uwagę zwróciła ta dziewczyna, najpierw zderzyła się z kobietą idącą chodnikiem (pani zeszła z przejścia dla pieszych ) a ta dziewczyna WBIEGŁA na przejście i w tym momencie wyjechał z za zakrętu samochód- nie było szansy żeby ją zobaczył ponieważ ona WBIEGŁA współczuję kierowcy.
0
Dziewczyna śpieszyła się na jakieś spotkanie, także mogła chłopakowi wbiec pod koła.
0
widziałam ten wypadek, stałam na światłach i moją uwagę zwróciła ta dziewczyna, najpierw zderzyła się z kobietą idącą chodnikiem (pani zeszła z przejścia dla pieszych ) a ta dziewczyna WBIEGŁA na przejście i w tym momencie wyjechał z za zakrętu samochód- nie było szansy żeby ją zobaczył ponieważ ona WBIEGŁA współczuję kierowcy.
twoja opinia będzie bardzo pomocna dla śledczych ponieważ winą obarczany jest kierowca a policja nie wierzy że jej nie widział jak wbiegła na przejście.
0
to sobie dziewczyna zrobiła prezent na dzień kobiet hehe
0
Ile jeszcze razy będą potracenia na przejściach? Dopóki Drogówka nie wróci ze schetynówek na ul. Lublina. Zmiana komendanta a trotuary dalej mają swą pracę w nosie. Znajdzie PRAWDZIWA WŁADZA W KOŃCU?
Myślę że w wielu przypadkach jest to winą pieszych, nie zwracają wcale uwagi na drogę tylko włażą jak święte krowy za przeproszeniem. Nie ma 100% winy, zawsze ktoś coś zrobi nie tak...Wystarczy czasem postać z boku i popatrzeć jak zachowują niektórzy się piesi przechodząc przez drogę. A obowiązkiem tak kierowcy jak i pieszego jest baczne obserwowanie drogi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: