Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piłkarze Avii niedługo wyruszą w drogę powrotną do Świdnika....... Dlaczego to piłkarze Avii wyruszą w drogę powrotną do Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarze Avii niedługo wyruszą w drogę powrotną do Świdnika....... Dlaczego to piłkarze Avii wyruszą w drogę powrotną do Świdnika
Dlatego tłumoku że mieli grać na wyjeździe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] najszczersze wyrazy współczucia dla rodzin, to straszna tragedia zwłaszcza, że to przed Świętami :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek ['] ['] ['] Jakie to straszne, ze wychodzimy z domu do pracy, szkoły, na mecz... i nie wracamy. Nie wyobrażam sobie nawet co się dzieje w domach tych co zgineli, łączę się w bólu z ich Rodzinami, wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak mecze rozgrywa się w Wielką Sobotę. Rozgrywanie meczu tego dnia na dodatek w samo południe było pomysłem zuchwałym. Szkoda młodych chłopaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej jebnij się w łeb katolu i leć świecić jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spoczywaja w pokoju tragedia straszna wyrazy glebokiego wspolczucia dla rodzin mam nadzieje ze beda tam mieli swoje boisko niech odpoczywaja w pokoju  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałam chłopaków, ale wiadomość jest straszna. Bardzo mi przykro. Tak młodzi, zaangażowani chłopcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolka lezy pod jaroslawiem a nie mielcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za dramat, łączę się w bólu i szczerze współczuję rodzinom zmarłych, nie wyobrażam sobie co muszą teraz przezywać. To wielka tragedia, to straszne dlaczego tak musiało być...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Taka wielka tragedia. Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety czwarty piłkarz zginął w szpitalu z powodu ogromnych obrażeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak mecze rozgrywa się w Wielką Sobotę. Rozgrywanie meczu tego dnia na dodatek w samo południe było pomysłem zuchwałym. Szkoda młodych chłopaków.
Ty jesteś debilem od urodzenia czy ci płącą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej jebnij się w łeb katolu i leć świecić jaja
to nie katol, to KODziarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej ty kodziarzu czy Bóg mnie też ma ukarać za to że pracowałem dziś do 16!?! Ogromna tragedia,młodzi ludzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia zawsze Szacunek Współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna tragedia,szkoda chłopaków współczuje rodzinom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutna prawda - w Wielka Sobote nie powinno sie uprawiac hobby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak mecze rozgrywa się w Wielką Sobotę. Rozgrywanie meczu tego dnia na dodatek w samo południe było pomysłem zuchwałym. Szkoda młodych chłopaków.
PISowski trollu nie potrafisz uszanować tragedii rodzin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...