Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek pod Sokołowem Młp. BMW wjechało pod TIR-a (zdjęcia)

Utworzony przez tirek, 3 marca 2010 r. o 18:37
BMW + młodzi cwaniacy = śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internetowy cwaniak ( taki jak ty ) plus pisanie głupot równa sie strzała w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...co odezwał się pewnie jakiś dresiarz co chce lać w ryj ,to takie typowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW=Będziesz miał wypadek..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem dziś tą drogą, co tam się dzieje kilka razy musiałem uciekać na pobocze bo deb***e wyprzedzają jadać prosto w samochód z naprzeciwka ładna droga, prosta ale jednopasmówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pies ich jeb.ł, dobrze ze się rozbili o TIR-a a nie o osobówkę. Wcale nie współczuje rodzinom, ani znjomym. 5 kretynów mniej na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie POzwala esemesowy elektorat. A swoją drogą to BMW muszą mieć jakieś ukryte wady układu jezdnego, że tak często POwodują wypadki. A e36 miało najgorszy wynik w historii crash testów NCAP. POmyślcie o tym zanim POzwolicie swoim POciechom na POsiadanie takiego POhitlerowskiego POjazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej rozwagi młodzi kierowcy zwłaszcza siadajacy za kierownica tylnonapedowego samochodu ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes kretynem! zeby ciebie to nie spodkało chyba ze bujasz sie tylko rowerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wada układu jezdnego w BMW, tylko cwaniactwo za kółkiem i brak umiejętnosci opanowania tylnego napędu który nie wybacza błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majster napisał:
To nie wada układu jezdnego w BMW, tylko cwaniactwo za kółkiem i brak umiejętnosci opanowania tylnego napędu który nie wybacza błędów.
CO TY pier***ISZ JAKIES OPANOWANIE TYLNEGO NAPEDU Z CIEBIE MUSI BYC PRAWDZIWY MAJSTER JA MAM AUTO NA PRZEDNI NAPED I NA TYLNY POJEDZ ZE MNA I BEDE DODAWAL GWALTOWNIE GAZU I UJMOWAL I NA PROSTEJ DRODZE PRZY NIE OBLODZONEJ NAWIERZCHNI NIE WPADNIEMY NA TYSIAC PROCENT W POSLIZG TEN MLODY KIEROWCA CHCIAL UCIEKAC SPOD KOL TIRA KTORY MYSLE ZE PO ZASNIECIU KIEROWCY ZJECHAL NA JEGO PAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa napisał:
CO TY pier***ISZ JAKIES OPANOWANIE TYLNEGO NAPEDU Z CIEBIE MUSI BYC PRAWDZIWY MAJSTER JA MAM AUTO NA PRZEDNI NAPED I NA TYLNY POJEDZ ZE MNA I BEDE DODAWAL GWALTOWNIE GAZU I UJMOWAL I NA PROSTEJ DRODZE PRZY NIE OBLODZONEJ NAWIERZCHNI NIE WPADNIEMY NA TYSIAC PROCENT W POSLIZG TEN MLODY KIEROWCA CHCIAL UCIEKAC SPOD KOL TIRA KTORY MYSLE ZE PO ZASNIECIU KIEROWCY ZJECHAL NA JEGO PAS
A może kierowca bmw był pijany? Przy hamowaniu na śliskiej nawierzchni auto z tylnym napędem wpada w poślizg, jednak jest to reakcja przewidywalna i łatwo nad tym zapanować a przede wszystkim unikać gwałtownego przyspieszania i hamowania. Takie samochody nie są dla wszystkich i trzeb umieć nimi jeździć wówczas mało prawdopodobne jest że spowodujemy wypadek, już szybciej ktoś w nas wjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może kierowca bmw był pijany? Przy hamowaniu na śliskiej nawierzchni auto z tylnym napędem wpada w poślizg, jednak jest to reakcja przewidywalna i łatwo nad tym zapanować a przede wszystkim unikać gwałtownego przyspieszania i hamowania. Takie samochody nie są dla wszystkich i trzeb umieć nimi jeździć wówczas mało prawdopodobne jest że spowodujemy wypadek, już szybciej ktoś w nas wjedzie.
Ja bym dodał, ze umiejętności to jedno a systemy w które wyposazone są nowoczesne samochody to drugie. Nawet podczas wpadania w poślizg kontrole trakcji i inne esp potrafią wyprowadzić samochód z poslizgu. Niestety, bryki młodziezy wiejskiej tego nie mają ale nowsze bmw owszem i każdy kto miał przyjemnośc jeździć takim autem wie o czym piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może troszkę późno to piszę ale chce żebyście wiedzieli że koleś jechał 180 (na tylu się zatrzymało). Wcześniej dostali 2 mandaty za zakłócanie spokoju, tak że mają co chcieli. Co do kierowcy tira to chłopina niczym nie winien. Wracał do domu po miesięcznym wyjeździe na zachód i tak go powitali w rodzinnych stronach:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty pier..... koleś. Jak nie widziałeś licznika to nie pier...... Wskazówka licznika spadła na 0. I nie dostali 2 mandatów za zakłócanie tylko jeden, a drugi za brak dokumentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy kur.. wiecie a Ty co tam obrażasz ich to zapraszam do tej miejscowości z kąd oni pochodzą pokażę Ci co o Tobie myślę mieszkają ... nie będziesz nikogo obrażał dzieciak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli co? grzeczne dzieci wracały ze szkoły do domu a bezwzględny tirowiec przerwał ich życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście jechali 50/godz. zgodnie z przepisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra...dziś widziałem relację z tego wypadku na TVN TURBO...sądząc po zniszczeniach BMW pewnie miało grubo ponad 100 a zegarze...jedna wielka tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...