Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek samochodu BOR z premier Beatą Szydło

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 r. o 19:59 Powrót do artykułu
Znowu ktoś p.i.e.r.d.o.l.n.al. W mordercza brzoze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzicie szydło reszta i  waszej zbieraniny,nikt tu  na tym świecie nie jest nieśmiertelny i nietykalny ,a to że praktycznie nie wychodzicie z kościoła , nic do rzeczy nie ma,Szef z Góry was nie lubi ,a waszego rydzyka, Szef ma głeboko w swej boskiej życi,uważajcie głaby,następnym razem może być już nie tak miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak wina BOR-u i tak sprawę ukreca... fiat w zderzeniu z autem rządowym i 3 osoby ranne z opancerzonej limuzyny Ha ha ha dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarze za kierownicą ...może SMSa pisał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....tragedia goni tragedię! Miejmy nadzieję na szybkie wyjaśnienie powodu zajścia! Jakim trafem w tak mroźny dzień pól miasta spowiła gęsta mgła? Dlaczego w powietrzu najwyraźniej można było wyczuć delikatny zapach helu? Dlaczego wszystkie auta kolumny miały problemy z utrzymaniem linii prostej tak, jakby na elementy metalowe oddziaływały potężne magnesy? Wiele pytań nasuwa się samych i na nie należy szybko odpowiedzieć! To taka tajemnica z dwoma, albo może nawet trzema dnami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....módlmy się na Panią Premier z Brzeszcza i miejmy nadzieję, że wkrótce Jasna Góra zostanie nagrodzona piękną broszką w formie wotum dziękczynnego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobna uwaga: BOR-owskie ałdice nie są opancerzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi tu śmierdzi... Czyja wina by nie była ale w zderzeniu Fiata Seicento i limuzyny BOR jak mniemam auta premium i wiozacego premiera poszkodowolnymi są tylko pasażerowie i kierujący autem BOR a co z osobami z Seicento??? Buhahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj jaka szkoda że premier w dobrej formie.... No szkoda ludzi z Fiata, a czy napewno bor jechał zgodnie z przepisami? Nad tym bym się zastanowił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze jak mi jej nie szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale mi nie szkoda tej szydło.... niech sie cieszy że to był tylko fiat Siecento a nie TIR...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karma wraca lemingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynie czego szkoda to ludzi z tego fiata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem komentarze i zastanawia mnie jedno- jakie wielkie spustoszenia w pustych głowach może wywołać ziarno nieprawdy zasiane przez TVN,Polsat,RMF i inne stacje w których dobro narodowe oraz dobro konkretnego Polaka jest wartością negatywną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Polakowi wyborcą PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pan Kazimierz szarżował tym razem z pania premier no ten słynny kierowcaministra Macierewicza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne chmury nad PiS-em. Najpierw samolot zaczepia w Rosji o brzozę, pożniej strzela opona w wozie pana prezydenta,potem kolumna Macierewicza nie wychamowała na czerwonym świetle. Teraz fiat cigouceto wjeżdzą w kolumnę pani premier. Zawsze uznawana winna innych! A to ruskie zamach zrobili,a to ktoś majstrował przy kole w wozie pana prezydenta, a to ślisko na jezdni i czerwone światło. Teraz wjeżdża prosto w kolumnę pani premier cingocento. Coś mi tu nie pasuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze wolne miejsce na wawelu jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2015r w lecie wyprzedzała mnie kolumna pana prezydenta, króry jechał z powiśla z Zagłoby w kierunku Lublina. Było to w miejscowości Krężnica Okrągła na obwodnicy Bełżyc. Najpierw leciał radiowóz na sygnale środkiem jezni a za nim z 500 metrów już kolumna pana prezydenta z 10 wozów z BOR-u. Widząc pędzący radiowóz na sygnale i całałą kolumnę pana prezydenta natychmiast zwolniłem i zjechałem w zatoczkę przystanku , gdzie się zatrzymałem umożliwiając spokojny przejazd pędzącej na sygnałach kolumnie. Jeden z pojazdów z BOR-u jadący środkiem jezdni  przy dużej prędkości celowo gwałtownie zjechał na prawy pas  i prawie otarł się o mój stojący w zatoczce samochód. Byłem tym zbulwersowany bo cała kolumna pędziła na sygnale środkiem, ja zjechałem w zatoczkę, a taka szmata jedna z BOR-u omal nie udeżyła w mój stojący samochód. No ale być może był to pan Kazimierz! Szkoda, że nie miałem wideo-rejestratora jeszcze w tedy, bo zgłosił bym na policję stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To by rozliczyli tą szmate z BOR-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozatrudniali do BOR różnych pociotków w ramach DOBREJ ZMIANY i teraz zbierają żniwo od takich profesjonalistów. Współczuję mieszkańcom Warszawy,że muszą codziennie z takimi profesjonalistami stykać się. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że zostaną szczegółowo rozliczeni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...