Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowny redaktorze z DW nazwisko nawet policjanta pisze się z dużej litery. No chyba, że pisał to nasz miejscowy dziennikarz a Wy podajecie to dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym skrzyżowaniu to są nagminne przypadki. I tak, że tam nie ma więcej takich dzwonów. Drugą sprawą są tam te wszystkie tiry, które jeżdża po tej drodze jak chcą i czują się całkowicie bezkarnie, A tak na marginesie to czy ta droga nie powinna być w jakikolwiek sposób sprzątana bo bloto jakie zostaje tam naniesione przez te właśnie samochody ciężarowe powoduje ogromne zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie ile jechała ta Astra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile jechał ten kierowca z poloneza ze nie zdążył ustąpić pierwszeństwa ? Ciekawe czy kierowca poloneza powiedział chociaż słowo przepraszam i zapytał się chociaż o stan zdrowia poltorarocznego dziecka które było w astrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta astra jechala zgodnie z przepisami,wiec to nie astry wina tylko kierowcy z poloneza.... Ciekawe jak ten wariat jechal jak nie widzial ze zbliza sie do skrzyzowania i postawionego znaku stoop... takim to powinny zabierac prawo jazdy, wszystkich by pozabijal... A temu kierowcy z poloneza nic nie jest zdrowy jak ryba ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie ile jechała ta Astra.
Ciekawe jak się tłumaczył kierowca poloneza ,dlaczego wjechał w samochód kiedy było jasno na dworze ? :) jeżeli w ogóle się tłumaczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy w ogóle byliście kiedyś na tym skrzyżowaniu i wiecie skąd wynikają wypadki czy tak nie za bardzo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy bardzo dobrze bo mieszkamy niedaleko i codziennie przejezdzam na tym skrzyzowaniu wiec wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...