Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie różaniec odmawiał jak to w tamtych okolicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tez zacznij...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często przejeżdżają na czerwonym świetle ,są kamery, czy ktoś przegląda zapis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie na ulicy 22-go Lipca są światła w Janowie Kościelnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie różaniec odmawiał jak to w tamtych okolicach
skończ czytać koran i wracaj do swojej kozy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie na ulicy 22-go Lipca są światła w Janowie Kościelnym.
obok biedronki tłuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie na ulicy 22-go Lipca są światła w Janowie Kościelnym.
Nie ma takiej ulicy komunisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba: Janów Kościelny.Ten komunista to mądry człowiek ,bardzo trafnie Was określający klerykalni Janowianie.Z tego warto wyciągać wnioski.Janów jest piękny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam poszukuje rodzin poszkodownaych a.kozak.88@wp.pl 793303626 ana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie na ulicy 22-go Lipca są światła w Janowie Kościelnym.
Yude!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam poszukuje rodzin poszkodownaych a.kozak.88@wp.pl 793303626 ana
pocałuj ich w d... hieno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie ma ,ile chłopcze masz lat,A powiedz  gdzie była ulica ,Armii Ludowej,22-Lipca.I jeszcze nie wyzywaj od komunistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to napisał człowiek urodzony,jak proboszczem jedynej parafii był.św. pamięci ksiądz kanonik Franciszek Trochonowicz i któey wyemigrował za pracą.Jak czasami odwiedzam swoje miasto widzę duże zmiany.A teraz to typowi katotalibani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żygać mi się chce jak czytam te komentarze!!! Wierz sobie tępaku jeden z drugim w co tylko chcesz ale nie krytykuj innych... Mogę sobie wierzyć nawet w Garbate Aniołki i gówno komu do tego bo kwestia wiary to sprawa indywidualna.... Możesz sobie jeden z drugim chodzić na Zbory, klęczeć przed Buddą, pielgrzymować do Mekki czy na Grabarkę - to sprawa twoja i twojego sumienia a mnie nic do tego, pamiętaj tylko o jednym - w cokolwiek ani w Kogokolwiek byś nie wierzył nie upoważnia cię to do obrażania drugiego człowieka. No ale tutaj trzeba by było zacząć kolejny, obcy niektórym temat - o kulturze i wychowaniu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...