Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Pieńkach: 16-latek uderzył motorem w samochód

Utworzony przez Kebab, 24 kwietnia 2011 r. o 18:40
Jak nie więcie to nie piszcie bo to głupie jest! Maciek Trzymaj się i wracaj do zdrowia:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowy napisał:
Chłopak jechał na skuterze a Ojca niestety nie ma, więc się nie mądrzyj jak nie wiesz co i jak Mądralo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobosz eu napisał:
niech tatusiowi podziękuje, że mu skuterek kupił w realu za 1299 zl w promocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh ciecuchy ja uderzyłem jestescie zle poinformowani. heh z pralki wykreciłem bym musial miec taki zryty łep jak wy .. pewnie siedzicie cale dnie na kompie bo bez niego nie macie co robic to jest wasza jedyna rozrywka umiecie kometowac na kogos moze zobaczycie na siebie..urazu glowy nie miałem ... he wyszłem stego caly pomyscie co piszecie mogliscie kogos bardziej dołowac.. to nie jest smieszne jebac was szkoda mi juz słow na takich idiotów co nawet nie wiedza jak było a pier***a głópoty.hehe;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...