Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Był objazd przez miejscowości Udrycze, Borowina Sitaniecka, ktoś wie kto zawinił i jak to się stało?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skąd ten człowiek co rower prowadził? ktoś się orientuje?
0
Osoby Poszkodowane proszę o kontakt w sprawie zadośćuczynienia i odszkodowania. Tel. 531-581-531. Amesto Kancelaria Odszkodowań
0
Amesto Kancelaria Odszkodowań nie polecam byłem kiedys Klientem sprawy zamykają na etapie przed sądowym idą na ugodę jeśli ktoś che dostać duże odszkodowanie to trzymac się z daleka od tej kancelari odszkodowawczej co innego kancelaria prawna gdzie są prawnicy tu jest bardzo słabo
0
Amesto Kancelaria Odszkodowań nie polecam byłem kiedys Klientem sprawy zamykają na etapie przed sądowym idą na ugodę jeśli ktoś che dostać duże odszkodowanie to trzymac się z daleka od tej kancelari odszkodowawczej co innego kancelaria prawna gdzie są prawnicy tu jest bardzo słabo
  Dokładnie. Trzeba wybrać taką firmę, która ma własną kancelarię prawną i działa zawsze w porozumieniu z klientem (ma taki zapis w umowie). Znam jedną lub dwie takie firmy w Polsce.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: