Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypłacanie pieniędzy w kasie skleowej a nie w bankomacie ?

Utworzony przez kajek, 3 października 2014 o 06:56
Co sądzicie o nowej metodzie wypłacania pieniędzy? Jak do tej pory można było wypłacać wyłącznie z bankomatów jednak obecnie jest możliwość wypłaty z kasy sklepowej. Coraz więcej banków to umożliwia. I na pierwszy rzut oka wydaje się to wygodne. Idzie sobie człowiek na zakupy i przy okazji wypłaca sobie pieniążki . Czy korzystacie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Serio ? Nie slyszalam
0
To nie jest nowa metoda ! Można z tego korzystać od kilku lat już z tego co pamiętam. Mi zdarza się wypłacać tak kasę jak po prostu nie chce mi się iść do bankomatu a są mi potrzebne jakieś drobne pieniądze. Mam aktualnie rachunek w Alior Bank tak więc nic to nie kosztuje. W przypadku karty Visa możesz sobie wybrać do 200 zł. W niektórych bankach masz tam jakieś drobne opłaty. Tutaj: http://www.comperia.pl/cashback-czy-zastapi-bankomaty.html Możesz sobie poczytać jaką prowizję biorą niektóre ( zwykle są to jakieś groszowe sprawy ale jednak...).
0
Dokładnie tak jak napisał Aster - może jest to od wielu lat ale niestety o tym się nie mówi :P Widać w tym przypadku ,że Polska to trochę taki ciemnogród szczerze powiedziawszy ... Ja korzystam od dawna w sumie. Nieczęsto ponieważ mam bankomat akurat przy bloku jednak zdarza się oczywiście na wakacjach wyjać sobie kaskę ze sklepu kiedy akurat nie wiesz gdzie jest najbliższy Euronet ... Pozdro
0
w sumie dobrze wiedziec
0
Wy jacys z dala za murzynami :P W UK to dawno znane
0
Oj nie przesadzaj. Po prostu autorka nie wie i tyle TO normalne. Nie mówi się o tym to mogła sie nie dowiedzieć. Niektórzy po prostu o tym wiedzą i nie korzystają. Wiele osób wie,ze coś takiego istnieje. Ja akurat wypłacam w bankomatach głównie ale w sklepie zdarzyło mi sie raz czy dwa...
0
Ale tego nie ma chyba na wszystkich stacjach ? Bo tak sobie myśle,ze jednak trochę to potrwa zanim umieszczą to w każdym miejscu ... Niemniej sama tak sobie myślę,ze faktycznie jest to wygodne - szczególnie jeśli akurat nie ma się kasy przy sobie a nie chce się iść do bankomatu. Tak to mozna sobie po prostu wyciągnąc kaskę ze sklepu.
0
Jest to naprawdę w większości miejsc. ... Popatrz sobie w sieci. Sam pół roku pracuję w UK , połowę roku siedzę u rodziny w Polsce i jednak na zachodzie jest to o wiele bardziej popularne niż u nas. Obecnie większość osób z Uk kasę wypłaca włanie przy okazji zakupów w sieci bo w sumie ma to sens. Nie trzeba biegać sobie w poszukiwaniu bankomatu. Z drugiej strony możesz tam również wypłacić sobie trochę więcej kasy ....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: