Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypoczynek nad jeziorem i z dala od cywilizacji? propozycje...

Utworzony przez Podróżnik, 7 czerwca 2013 r. o 11:42
Wielu z nas szuka miejsc, zakątków ktore nie są tłumnie oblegane przez turystów , marzenia o spokoju , ciszy, miesjcu z dala od cywilizacji wydają się odległe. Wszyscy pragniemy odrobiny relaksu, spokoju.i wcale daleko nie muśmy tego szukaś daleko bo mamy to  blisko w Krainie Rumela, Gminie Miastko a dokładniej  w Świeszynie. Znajduje sie tu Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Skarpa który jest pięknie polożony nad brzegiem jeziora. Zielona Skarpa polecana szczególnie aktywnym amatorą wypoczynku którzy lubią popływac kajakiem, lodziom..ale tez leniuszkom pasywnie spędzającym urlop. Miejsce jest pełne pieknych krajobrazów, a organizatorzy dostosowują atrakcje do potrzeb letników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu z nas szuka miejsc, zakątków ktore nie są tłumnie oblegane przez turystów , marzenia o spokoju , ciszy, miesjcu z dala od cywilizacji wydają się odległe. Wszyscy pragniemy odrobiny relaksu, spokoju.i wcale daleko nie muśmy tego szukaś daleko bo mamy to  blisko w Krainie Rumela, Gminie Miastko a dokładniej  w Świeszynie. Znajduje sie tu Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Skarpa który jest pięknie polożony nad brzegiem jeziora. Zielona Skarpa polecana szczególnie aktywnym amatorą wypoczynku którzy lubią popływac kajakiem, lodziom..ale tez leniuszkom pasywnie spędzającym urlop. Miejsce jest pełne pieknych krajobrazów, a organizatorzy dostosowują atrakcje do potrzeb letników.
Jeżeli to miejsce,  jest tak urokliwe jak  ortografia piszącego ???? Ja  dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam z ortografią :D ,miejsce wygląda ciekawie-może warto zaryzykować...szuwary,jeziorko,łódeczka,wędkowanie,urokliwa przyroda.Oferta do przyjęcia. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nieźle nieźle.. ja dziele swoją pasję z wypoczynkiem. Mam nowe hobby ;] ale najważniejsze to to, że sprawa mi ogromna frajdę. Mam już nawet sklep z częściami  do mojej Szalome http://www.fredfenix.com.pl./  . Statki, okręty.. ze znajomymi realizujemy marzenia. I pomyśleć, że zabawa w piratów przerodziła się w żeglowanie. Gdyby ktoś kiedyś chciał zobaczyć jak to jest zapraszamy w morze jużniedługo.. nie ma innego miejsca skorego do refleksji jak morze ;]      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny, sielski obraz. Chętnie bym się tam znalazła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...