Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zgadzam się całkowicie z wypowiedzią "realista"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z nim przeżył ? Ukarać gada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, mamy dwudziesty pierwszy wiek, ludzie opamietajcie sie, miejcie litość dla zwierzat, jaką one komu krzywde robią?worek na głowie?to niemoralne, łzy same do oczu sie cisną. Błagam wszystkich posiadaczy psow, czy innych zwierzat, oddajcie zwierzaka do schroniska, ale nie bijcie, nie znęcajcie sie w inny sposob, i nie zabijajcie zwierzat. One tez maja prawo żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Realisto, po co to uderzanie w Polaków i katolików? Nie-Polacy i nie-katolicy zawsze są wzorem cnót wszelakich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytam wszystkiego,jadę autem pies idzie/idze,poboczem drogi ale co mogę zrobić jestem w Polsce napewno niema czipa ale kiedy będzie go miał. Hycel przyjedzie złapie gmina ma 600pln -morduje bo hore jest euro.I jak kiedyś w następnym życiu urodzę się jak taki dżek albo coś podobnego i będę szedł tym poboczem i patrzył i myślę nikt mnie nie lubi dla niego szczekałem a Oni mnie odrzuczili LUDZIE zwierzęta są jak my nie róbmy im krzywdy bo sami będziemy potępięni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info na ten temat powinno się również znaleźć na lokalnych portalach w Zamościu i Krasnymstawie...
A czemu to niby w Zamosciu, przecież Chorupnik  to chełmska ziemia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że policja problem potraktuje tak jak większość "prawdziwych Polaków - katolików": "o co chodzi, przecież to tylko zwierzę? Pewnie nie miał co zrobić z sierściuchem. Dzieci głodują, więc co się martwić psem" itd. Takie cytaty pojawiają się na tym forum albo jeszcze gorsze. Prymitywny "karczuch" z beemy rozjechał psa w Janowie Lubelskim a większość komentatorów usiłuje zrzucić winę na właściciela, że nie dopilnował zwierzaka. A może to był pies wyrzucony przez jakąś kanalię (jak ta z okolic Krasnegostawu)? Dokąd będzie się z pobłażaniem traktować zwyrodnialców znęcających się nad zwierzętami (porzucanie to także znęcanie się), dokąd będzie dla nich akceptacja otoczenia, dotąd takie sytuacje będą miały miejsce. Polskie sądy w sprawach o znęcanie się nad zwierzętami (o ile prokuratura nie uzna takich przypadków za "znikomą szkodliwość społeczną") orzekają symboliczne kary. Jeśli kara zabolałaby finansowo (także w formie robót społecznych), to z pewnością nie byłoby tylu przypadków. A bezkarność sadystów daje sygnał innym, że zwierzaka można traktować jak rzecz.
Jeśli znasz gościa, który to zrobił (piszesz, że katolik) to zgłoś ten fakt na policję. Bo moim zdaniem nie katolk tzn. być może ochrzczony (bardzo to prawdopodobne) )  ale nie katolik. Bo prawdziwy katolik by tego nie zrobił. 2. Zwierzę to zwierzę. Nie powinno być trakowane jak  człowiek. Ale to nie oznacza, że należy się nad nim znęcać. Ten bydlak co to zrobił powinien być surowo ukarany. 3. Na wsi cała masa gospodarzy (na szczęscie nie wszyscy, moim zdaniem jest ich coraz mniej i jest to zdecydowana mniejszość) nie dba  o zwierzęta puszcza je bezpańsko,  psy te stanowią zagrożenie dla postronnych osób i samochodów. 4. W zeszłym tygodniu w Tygodniku Zamojskim czytałem o pewnym zdarzeniu w Mościskach (powiat krasnostawski). Otóż pewien pies zaatakował chłopaka. Chłopak ten uciekając przed psem wpadł do studni. Może to jest trop?? Właściciel chciał się pozbyć psa by uciec przed odpowiedzialnością. Ps. Nie jestem z Mościsk i nie znam psa ze zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu to niby w Zamosciu, przecież Chorupnik  to chełmska ziemia...
Jakbyś nie wiedział Chorupnik to byłe województwo zamojskie. Tępy chełmianinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu to niby w Zamosciu, przecież Chorupnik  to chełmska ziemia...
 
Jakbyś nie wiedział Chorupnik to byłe województwo zamojskie. Tępy chełmianinie...
JAKIE MA TO ZNACZENIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście debilami ludzie i o kundla martwicie się, a ludzie bezdomni jeść nie mają co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE MA TO ZNACZENIE?
Ogromne, że aż bez znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest. Tyle ze ludzie potrafia mowic o swoich problemach i potrzebach, zwierzeta nie, rozumiem ze czesto widujesz bezdomnych z workami na glowie wyrzucanych z aut ? . Dla mnie to ty jestes glupim kundlem, reszte sobie sam dopowiedz moglbys zdechnac, dla spoleczenstwa to tylko zysk, zadna strata, jak ktos sie urodzil debilem to i debilem zdechnie ... Zlapac sprawce ! Niech odpowie za to co zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest a żeby ciebie tak wyrzucili z samochodu z workiem na głowie i z zwiazanymi rękami żebyś nie mógł zdjąć worka- bo zwierzę łapami tego nie ściągnie! Żeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze tego huja sam nie wywiozlem jak ta psinke , szmaciarz szkoda slow strzala w ryj i kopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli znasz gościa, który to zrobił (piszesz, że katolik) to zgłoś ten fakt na policję. Bo moim zdaniem nie katolk tzn. być może ochrzczony (bardzo to prawdopodobne) )  ale nie katolik. Bo prawdziwy katolik by tego nie zrobił. 2. Zwierzę to zwierzę. Nie powinno być trakowane jak  człowiek. Ale to nie oznacza, że należy się nad nim znęcać. Ten bydlak co to zrobił powinien być surowo ukarany. 3. Na wsi cała masa gospodarzy (na szczęscie nie wszyscy, moim zdaniem jest ich coraz mniej i jest to zdecydowana mniejszość) nie dba  o zwierzęta puszcza je bezpańsko,  psy te stanowią zagrożenie dla postronnych osób i samochodów. 4. W zeszłym tygodniu w Tygodniku Zamojskim czytałem o pewnym zdarzeniu w Mościskach (powiat krasnostawski). Otóż pewien pies zaatakował chłopaka. Chłopak ten uciekając przed psem wpadł do studni. Może to jest trop?? Właściciel chciał się pozbyć psa by uciec przed odpowiedzialnością. Ps. Nie jestem z Mościsk i nie znam psa ze zdjęcia.
Ty to masz łeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież policja ma dostęp do bazy danych zarejestrowanych samochodów sprawdzić wszystkie i tyle dużo tego nie będzie,szczególnie że samochód koloru białego i starszy mężczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie poprostu mowę odebrało! Wyrzucają psy jak śmieci może się rozjebie kiedyś na jakimś drzewie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę temu komuś rychłej śmierci w cierpieniu i bólu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znasz sprawy nie oceniaj. Skąd wiesz może pies zaatakował  i pogryzł wnuczka/wnuczkę tego dziadka. Dziadek nie zatłukł go szpadlem i nie zakopał za stodołą. Nie znam faceta i nie wiem co nim kierowało, jestem zwolennikiem surowego karania osób znęcających się nad zwierzętami. Ale komentarze żeby zdechł w bólu i cierpieniu są dla mnie sporym nadużyciem.  Tymbardziej, że z tego co mi wiadomo  to pies przeżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jozek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...