Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety ale ktos kto zawiazuje psu worek na glowie to nie jest NORMALNY, dryga sprawa jak moj pies lub obcy pogryzl kogokolwiek pierwsze co pojechala bym od weterynarza i tam zalatwila sprawe a ne wsadzila w auto i wyrzucila z workiem na glowie, nie wiem co gorsze czy szybka smierc jednym uderzeniem czy pozostawienie w cierpieniu, jezeli patrzymy w tych kategoraich. Proponuje DZIADOWI zalozyc worek na glowe i sprawdzic jak sie bedzie czul jak np. bedzie chial w przyszkosci uderzyc wnuczka ???? To metoda? Gratuluje, wlasnie dlatego wszyscy przestepcy czuja sie bezkarni bo zawsze znajdzie sie ktos kto ich obroni a kary powinny byc bezwzgledne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że za zabicie psa powinna być identyczna kara jak za zabicie człowieka (do dożywocia włącznie). Człowiek to żywa istota, zwierzę to żywa istota - tak samo myśli, czuje. To tak jakby za zabójstwo osoby upośledzonej był niższy wymiar kary....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że za zabicie psa powinna być identyczna kara jak za zabicie człowieka (do dożywocia włącznie). Człowiek to żywa istota, zwierzę to żywa istota - tak samo myśli, czuje. To tak jakby za zabójstwo osoby upośledzonej był niższy wymiar kary....
Strach pomysleć co by było gdybyście kiedyś doszli do władzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pedały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winne są tu 2 strony: gość z samochodu i prawo. Gość, bo wyrzucił (i do tego z workiem, po jakie co???) i schroniska, bo powinien być tak skonstruowane prawo, żeby można było oddać w opiekę państwa (np. schroniska). Przyjrzyjcie się: kobieta, która urodzi niechciane dziecko (zgodnie z prawem), może zrzec się praw rodzicielskich i opiekę przejmuje państwo. Co do zwierząt już tak nie ma. Niestety, to, że jest grupa ludzi, która jest nieodpowiedzialna, bierze zwierzaka, "poma" go trochę, "pupil" się znudzi i nie ma gdzie oddać. Tacy ludzie zawsze istnieli, niestety. To fakt, z którym pokolenia całe się nie uporały i nasze też tego nie załatwią. Powinno się, moim zdaniem, stworzyć możliwość oddania. Wiem, że to dodatkowe koszty, ale pewnej grupie ludzi nie przemówi się do rozumu. Wykrywalność jest niska i co. Sytuacja ciężka. Czytając art. próbowałam wczuć się w rolę tego "coś tam kierowcy", co myślał. Ciężko. Ja w takiej sytuacji dałabym ogłoszenie, za darmo zawsze można oddać. Na normalnych dla ludzi warunkach, chętny nawet by się znalazł. Przynajmniej bym próbowała, ale i tak uważam, że oddanie do schroniska miejskiego powinno być możliwe. Jak by nie patrzeć, tu jest dziura w prawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile jest białych samochodów z początkową rejestracją LKS 08.... co za problem zwrócić się do wydziału komunikacji, ustalić podejrzanych i zweryfikować. Popytać wśród sąsiadów, czy miał psa? Czy to tak trudno? A swoją drogą jemu związała bym ręce i zawiązała worek na głowie, niech zobaczy jak jest przyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary dziad głodny pieniędzy! Mam nadzieje ze zgnije gdzieś tam w bólach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała tego dziada dostać w swoje ręce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potraktować gnoja tak samo, worek na głowę i wywalić z jadącego auta i to baaardzo daleko od domu żeby szybko nie wrócił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s***ela zwiazac lapy z tylu worek na leb i wyrzucic z jadacego auta daleko w lesie nie ma litosci dla takich zwyrodnialcow co mu winne bezbronne wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja poszukuje? Przecież mają rejestr, a jak nie potrafią obsługiwać to wydział komunikacji im pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja ma mozliwosc odnalezienia po numerach rejestracyjnych , wiec o co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko za oko łeb za łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak juz go znajda to nie karal bym go!!!!! tylko zrobil to samo co on psu worek na glowe i wywalic z jadacego auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ich nakarm, jedno nie przeszkadza drugiemu a tacy jak ty nie robią nic tylko wpieprzaja sie w dobrą  robotę innych. rus swój tyłek zamiast ***ić farmazony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że mając tyle danych policja powinna już bo mieć! Chyba że udają że bo szukają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie stało z psem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby cie pokręciło cholerny ramolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Worek za worek! Byle temu gościowi nikt nie pomógł!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...