Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyrzucił niemowlę z okna na drugim piętrze

Utworzony przez awe, 27 marca 2015 o 09:09
jego wyrzucić z okna z 10tego piętra                              
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Też mi to przyszło na myśl, popieram.
0
Też mi to przyszło na myśl, popieram.
0
POjeby mają zdecydowanie negatywny wpływ na psychikę Polaków,do tego jeszcze brak jakichkolwiek perspektyw na na życie,pracę,na lepsze jutro,to wszystko prowadzi do takich zachowań niestety. Raz sierpem a raz młotem !!!!!  Muszą te czerwone,komunistyczne zjeby kiedyś za to zapłacić !!!!!
0
POjeby mają zdecydowanie negatywny wpływ na psychikę Polaków,do tego jeszcze brak jakichkolwiek perspektyw na na życie,pracę,na lepsze jutro,to wszystko prowadzi do takich zachowań niestety. Raz sierpem a raz młotem !!!!!  Muszą te czerwone,komunistyczne zjeby kiedyś za to zapłacić !!!!!
A kto na nich głosuje? Sami do koryta nie wleźli. Trzeba myśleć zanim postawi się krzyżyk.
0
A kto na nich głosuje? Sami do koryta nie wleźli. Trzeba myśleć zanim postawi się krzyżyk.
NIKT nie głosuje JASIU,ważne tylko kto głosy liczy,gdzie ty Qurwa żyjesz ? życie cię jeszcze nie nauczyło ? ostatnie wybory POkazały jak to bydło czerwone  "TO" obi !!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: