Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wystawa psów rasowych 2012 w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Mania, 22 kwietnia 2012 o 19:53
DLACZEGO NIE BYŁO NIGDZIE ŻADNYCH REKLAM O TYM WYDARZENIU. Tylko było o targach motoryzacyjnych...CO ZA PORAŻKA!!! Tak czekałam na takie wydarzenie w Lublnie i znowu d***!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przeglądałem wszystkie fotki i odnoszę wrażenie,że właściciele upodobniają się do swoich piesków (kotów). I jeszcze uwaga do fo.4.Ciekawy jestem jakby czuli się właściciele psów,którym też by skrócono o 2/3 ich "ogony" albo nawet którąś z kończyn
0
do Alik: co do fotki 4 - taki jest wzorzec rasy Cane Corso, ogony obcina się przy czwartym kręgu. do Mania: jeżeli przegapiłaś dzisiejszą wystawę, następna (również krajowa) będzie 10 czerwca
0
A ja wza żadne skarby nie zamienię swojej skundlonej,przygarniętej za schroniska wyżełki .To pies,który kocha całym sobą i na każdym kroku okazuje swoją miłość
0
A mój pies zdecydowanie bardziej woli się wybiegać po lasach niż męczyć się na tym targowisku próżności właścicieli
0
Mania napisał:
DLACZEGO NIE BYŁO NIGDZIE ŻADNYCH REKLAM O TYM WYDARZENIU. Tylko było o targach motoryzacyjnych...CO ZA PORAŻKA!!! Tak czekałam na takie wydarzenie w Lublnie i znowu d***!
Nie martw się nie wszystko stracone 10.06 znowu będzie wystawa w lublinie, także termin pamiętaj i wpadaj
0
A ten francuski pies dowodny, to czego on dowodzi? A może chodzi o to, że takiego francuskiego pieska wrzuca się do wody? A jak już się go wrzuci, to co dalej?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: